Szkolenia

Szkolenia indywidualne, stacjonarne

Nasze szkolenia to praktyczna, sprawdzona i skondensowana wiedza marketingowa podana w przystępny i zrozumiały sposób.

Nasza metoda opiera się na praktycznym modelu, w którym krok po kroku “na żywo” prezentujemy wszystkie zagadnienia i najlepsze wskazówki (best practice) w zakresie skutecznego marketingu online i marketingu efektywnościowego w Google.

Generuj zyski, a nie puste kliknięcia!

Certyfikat Specjalista Google Ads

Skuteczny Marketing internetowy (E-marketing i Ecommerce)

Na szkoleniu dowiesz się jak prowadzić marketing online, aby odnieść sukces w sprzedaży w internecie. Zobaczysz jakie są najbardziej skuteczne metody promocji internetowej oraz co zrobić, aby przekształcić odwiedzających Twoją stronę w klientów.

Warsztat 1/1 Google Ads/ Adwords Krok po Kroku

To praktyczne szkolenie podczas którego poznasz tajniki reklamy w wyszukiwarce i nauczysz się samodzielnie, krok po kroku konfigurować oraz obsługiwać kampanie marketingowe w ekosystemie Google Ads!

SEO Friendly

Optymalizacja SEO w Pigułce – intensywny warsztat na temat bezpiecznego pozycjonowania. Uczymy jak zwiększyć darmowy ruch z wyszukiwarki nie narażając się przy tym na kary od Google. Tylko bezpieczne techniki i gotowe do wdrożenia narzędzia.

Google w Pigułce

Na szkoleniu przekażemy informacje dotyczące kompleksowego marketingu w wyszukiwarce Google. Poznasz wyszukiwarkę w praktyce i „od środka” czyli dowiesz się działają zarówno płatne jak i bezpłatne metody promocji w Google.

Darmowa wycena

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Pola wyboru

Co otrzymasz?

Konsultację strategiczną z praktykiem biznesu
Audyt SEO strony/sklepu
Kilka możliwości współpracy