Jesteśmy ekskluzywną, butikową agencją performance marketingu online.

Specjalizujemy się w holistycznych strategiach marketingowych 360°.

Codziennie pracujemy nad tym, aby dostarczać naszym Klientom realnych korzyści w postaci długofalowych wyników biznesowych oraz profesjonalną obsługę w zakresie strategii i zarządzania kampaniami marketingowymi w internecie. Drugim filarem działalności są szkolenia, warsztaty i kursy online, które realizujemy według autorskich i sprawdzonych programów.

Internet Planet

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Strategie marketingowe

Przeniesiemy Twój biznes na wyższy poziom opłacalności. Sprawimy, iż Twoja sprzedaż eksploduje w ciągu 90 dni.

Kampanie Google Ads 360°

Nie szukaj klientów – Dzięki Google Ads znajdą Cię sami! To obecnie najbardziej efektywne narzędzie sprzedażowe.

Szkolenia –  marketing online

Chętnie dzielimy się swoją wiedzą, know how i doświadczeniem pomagając zrozumieć świat marketingu online.

Facebook Ads 360°

Realizujemy skuteczne kampanie sprzedażowe, leadowe oraz brandowe.

SEO

Zwiększamy ilość odwiedzających i kupujących z darmowych wyników Google.

Optymalizacja konwersji

Maksymalizujemy zwrot z inwestycji online.

Nasz zespół

Kim jesteśmy?

Ewa Chojecka

Partner /  Ekspert  Digital Marketingu

Praktyk marketingu z 23-letnim doświadczeniem w digital marketingu i ecommerce. Na swoim koncie ma kilkaset dochodowych kampanii internetowych o łącznej wartości ponad 7 mln zł.  Trenerka Google Ads i autorka kursu Akademia Google Ads. Pracowała dla takich firm jak:  LG Electronics, Norwegian, Karcher, Siemens (B/S/H), czy Fly.pl. Uwielbia sporty rakietkowe (głównie tenisa i padla), podróże po Azji, Hiszpanię, masaz tajski, techniki relaksacyjne i medytację.

Mariusz Galewski

Partner / Ekspert Digital Marketingu

Ekspert marketingu online specjalizujący się w tworzeniu kompleksowych strategii sprzedaży online, lejków sprzedażowych, performance marketingu. Stworzył i przeprowadził kilkadziesiąt kampanii marketingowych w internecie w Polsce i w USA o wartości ponad 1 mln zł.  Skuteczny menedżer sprzedaży  z 10 letnim doświadczeniem. Prywatnie uwielbia grać w piłkę nożną.

Internet Planet

Jak pracujemy? – proces

Strategia marketingowa - proces - 5 etapów

Dlaczego my?

Jesteśmy zewnętrznym działem marketingu: łączymy kompetencje marketing managera wraz z konsultingiem biznesowym i kompetencjami agencji reklamowych. Nie musisz poszerzać zespołu. Dzięki dostarczeniu kompleksowych rozwiązań ograniczamy Twoje koszty personalne.

Partnerzy a nie agencja: pracujemy wg filozofii „Razem możemy więcej”. Ty znasz najlepiej swój biznes. My znamy się na sprzedaży, marketingu w Internecie i podnoszeniu konwersji. Połączenie tej wiedzy i kompetencji daje efekt ponadprzeciętnej synergii. 

Jakość współpracy i efektów to nasze największe wartości. Dostarczamy realne i namacalne efekty sprzedażowe. Interesują nas klienci, a nie kliknięcia. Nie powielamy schematów. Nie idziemy na skróty. Opracowujemy  indywidualną, skrojoną na miarę strategię uwzględniająca zasoby firmy i promująca jej mocne strony.

Jesteśmy partnerami, nie agencją

Interesują nas klienci, nie kliknięcia

Najwyższe standardy obsługi i komunikacji

Układamy hiper-personalizowane strategie

Podnosimy sprzedaż i rentowność

Stawiamy na Performance Marketing

Polecają nas

Podczas trwającej 2 lata współpracy nasze kampanie pracowały na najwyższych obrotach przynosząc oczekiwany zwrot z inwestycji. Firma zaimplementowała nowe rozwiązania i funkcjonalności pozwalające podnieść efektywność prowadzonych działań SEM. Spadek kosztu za kliknięcie (CPC) oraz wzrost konwersji są tego najlepszym dowodem. Dużym atutem firmy jest niewątpliwie ugruntowana wiedza branżowa, poparta wartościową praktyką i doświadczeniem w zakresie SEM, SEO i narzędzi Google.

Maciej Nykiel

Dyrektor Zarządzający, Fly.pl

Od początku rozwoju naszego nowego kanału sprzedaży- sklepu internetowego simteq.pl powierzyliśmy Internet Planet opiekę nad nim w zakresie strategii online i kompleksowego pozycjonowania w Google (SEM + SEO). Zadanie zostało wykonane doskonale i z pełnym zaangażowaniem. Wyniki i pozycja którą uzyskaliśmy, wskazuje że Internet Planet wykazuje się doskonałą znajomością tematu i pełnym profesjonalizmem. Należałoby sobie życzyć żeby wszystkie osoby z którymi współpracujemy wykazały się takim podejściem i kompetencjami jak Pani Ewa.

Piotr Wojtal

Dyrektor Sprzedaży Internetowej , Simteq.pl

Współpraca na najwyższym poziomie merytorycznym. Ogrom wiedzy i zaangażowanie w prowadzone kampanie. W kampaniach SEM w ciągu 2 miesięcy ilość kliknięć zwiększyła się o 100% przy jednoczesnym spadku CPC o 40%, natomiast wzrost sprzedaży oscylował w granicach 50% rok do roku. To ponadprzeciętne wyniki, zważywszy na branżę w jakiej działa nasza firma. Profesjonalizm i fantastyczna atmosfera. Polecam z całego serca.

Jestem w 100% zadowolony ze współpracy z Internet Planet. Specjalizacja w sektorze ecommerce, pro-biznesowe podejście oraz znajomość branży to czynniki, które sprawiły, że podjąłem decyzję dotyczącą powierzenia firmie działań w zakresie marketingu online. Rezultaty przeprowadzonych działań mówią same za siebie: cena za klik spadła o 66%, a koszt konwersji obniżył się o 56%.

Marcin Leszewicz

właściciel , Erakiety.pl

Profesjonalizm, wiedza i świetne rozumienie potrzeb klienta – to trzy cechy, którymi mogę opisać p. Ewę. Jej pomysły, sposób realizacji zleceń oraz zaangażowanie w projekty oceniam bardzo wysoko i szczerze polecam.

Jacek Turecki

Dyrektor Marketingu Unidevelopment S.A.

Bardzo profesjonalna i zaangażowana we współpracę firma oferująca przygotowanie strategii i realizację kampanii promocyjnych w Internecie. Komunikacja na wysokim poziomie. Polecamy serdecznie! Muzeum Historii Polski w Warszawie.

Firmy którym pomogliśmy zwiększyć sprzedaż

Simteq.pl

Od początku rozwoju naszego nowego kanału sprzedaży- sklepu internetowego simteq.pl powierzyliśmy Pani Ewie opiekę nad nim w zakresie kompleksowego pozycjonowania w Google (SEM + SEO), zadanie zostało wykonane doskonale i z pełnym zaangażowaniem. Wyniki i pozycja którą uzyskaliśmy, wskazuje że pani Ewa wykazuje się doskonałą znajomością tematu i pełnym profesjonalizmem. Należałoby sobie życzyć żeby wszystkie osoby z którymi współpracujemy wykazały się takim podejściem i kompetencjami jak Pani Ewa.

Piotr Wojtal

Dyrektor Sprzedaży Internetowej , Simteq.pl

New house

New-House. Produkty luksusowe (Kompleksowa budowa domów) Kampania Google Ads + Facebook Ads

Cel: pozyskiwanie leadów/kontaktów Koszt pozyskania kontaktu: 7,2 zł
Wyzwanie: Większy zwrot z inwestycji w marketing online. Dotarcie do nowych klientów z internetu.
Strategia: Zoptymalizowanie kampanii Google Ads w połączeniu z nowymi działaniami reklamowymi na Facebooku oraz poprawioną analityką.
Efekt: Wzrost Ilości pozyskanych leadów o 150% w 3 miesiące oraz spadek kosztu pozyskania klienta o 45%.Brak właściwej opinii

Maxel cosmetics

Współpraca na najwyższym poziomie merytorycznym. Ogrom wiedzy i zaangażowanie w prowadzone kampanie. W kampaniach SEM w ciągu 2 miesięcy ilość kliknięć zwiększyła się o 100% przy jednoczesnym spadku CPC o 40%, natomiast wzrost sprzedaży oscylował w granicach 50% rok do roku. To ponadprzeciętne wyniki, zważywszy na branżę w jakiej działa nasza firma. Profesjonalizm i fantastyczna atmosfera. Polecam z całego serca.

Rafał Adamczyk

Eden Spa

Wyzwanie: zapełnienie 100% obłożenia miejsc w hotelu
Strategia: Zintegrowana kampania sprzedażowa w internecie 360 (Google Ads + Facebook Ads + Instagram Ads) do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup odbiorców.
Efekt: Sprzedaż 100% miejsc w hotelu

Jakość potwierdzona certyfikatami

Certyfikat Specjalista Google Ads

Porozmawiaj z nami

O biznesie i o marketingu internetowym. Sprawdź co możemy wspólnie zrobić, aby wznieść Twój marketing online na wyższy poziom opłacalności!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Pola wyboru