Scrollowanie

Simteq.pl

Od początku rozwoju naszego nowego kanału sprzedaży- sklepu internetowego simteq.pl powierzyliśmy Pani Ewie opiekę nad nim w zakresie kompleksowego pozycjonowania w Google (SEM + SEO), zadanie zostało wykonane doskonale i z pełnym zaangażowaniem. Wyniki i pozycja którą uzyskaliśmy, wskazuje że pani Ewa wykazuje się doskonałą znajomością tematu i pełnym profesjonalizmem. Należałoby sobie życzyć żeby wszystkie osoby z którymi współpracujemy wykazały się takim podejściem i kompetencjami jak Pani Ewa.

Piotr Wojtal

Dyrektor Sprzedaży Internetowej , Simteq.pl

New house

New-House. Produkty luksusowe (Kompleksowa budowa domów) Kampania Google Ads + Facebook Ads Cel: pozyskiwanie leadów/kontaktów Koszt pozyskania kontaktu: 7,2 zł Wyzwanie: Większy zwrot z inwestycji w marketing online. Dotarcie do nowych klientów z internetu. Strategia: Zoptymalizowanie kampanii Google Ads w połączeniu z nowymi działaniami reklamowymi na Facebooku oraz poprawioną analityką. Efekt: Wzrost Ilości pozyskanych leadów o 150% w 3 miesiące oraz spadek kosztu pozyskania klienta o 45%.

Brak właściwej opinii

Brak informacji

Maxel cosmetics

Współpraca na najwyższym poziomie merytorycznym. Ogrom wiedzy i zaangażowanie w prowadzone kampanie. W kampaniach SEM w ciągu 2 miesięcy ilość kliknięć zwiększyła się o 100% przy jednoczesnym spadku CPC o 40%, natomiast wzrost sprzedaży oscylował w granicach 50% rok do roku. To ponadprzeciętne wyniki, zważywszy na branżę w jakiej działa nasza firma. Profesjonalizm i fantastyczna atmosfera. Polecam z całego serca.

Rafał Adamczyk

Eden Spa

Wyzwanie: zapełnienie 100% obłożenia miejsc w hotelu
Strategia: Zintegrowana kampania sprzedażowa w internecie 360 (Google Ads + Facebook Ads + Instagram Ads) do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup odbiorców.
Efekt: Sprzedaż 100% miejsc w hotelu

Brak opinii

Brak informacji