Kampanie reklamowe online 360°

Stworzymy z reklamy w internecie napęd sprzedaży dla Twojej firmy

Specjalizujemy się w sprzedażowych strategiach marketingowych 360° w wyszukiwarce Google oraz na Facebooku – są to obecnie dwa największe systemy reklamowe na świecie, dzięki którym możemy dotrzeć do 98% użytkowników internetu.

28 mln użytkowników codziennie szuka usług i produktów w Google!

Google Ads umożliwia dotarcie do klienta w idealnym miejscu i czasie dokładnie wtedy, gdy jest on zainteresowany danym  produktem bądź usługą. Jest to niezwykle skuteczna forma reklamy ze względu na swój nieinwazyjny charakter i idealne dopasowanie do potrzeb odbiorcy.

Realizujemy pełnowymiarowe kampanie w systemie reklamowym Google Ads obecjmujące reklamę w wyszukiwarce, reklamy produktowe (Perfromance Max), reklamy graficzne w sieci reklamowe (np. Onet, Wp, Gazeta), reklamy na YouTube i w Gmail oraz reklamy lokalne.

Facebook Ads

Umożliwia dotarcie do bardzo precyzyjnie wyselekcjonowanej grupy potencjalnych klientów w oparciu o ich lokalizację, wiek, płeć, status rodzinny, zainteresowania i intencje zakupowe.

Dodatkową zaletą jest różnorodność formatów reklamowych. Czy wiesz, że za pomocą reklam Facebook Ads możesz także dotrzeć do użytkowników Instagrama?

Jakie cele pomożemy Ci zrealizować

Sprzedaż

Więcej transakcji w sklepie internetowym lub na stronie www, wzrost wartości sprzedaży, optymalizacja konwersji, wzrost ROI i ROAS

Kontakty, leady

Więcej kontaktów w postaci formularzy, e-maili i telefonów od potencjalnych klientów

Branding

Wzrost świadomości marki wśród Twojej wymarzonej grupy docelowej

Internet Planet

Jak pracujemy? – proces

Do każdego projektu marketingowego / kampanii podchodzimy indywidualnie opracowując dobraną do potrzeb Klienta strategię. Wszystko po to, by jak najlepiej zrelizować cele i osiągnąć pożądany efekt. Etapy naszej pracy obejmują:

Strategia marketingowa - proces - 5 etapów
1. 2. Ustalenie celów kampanii

Ustalamy jakie efekty ma przynieśc kampania. Jaki jest jej cel (wizerunkowy/brandingowy, leadowy (kontakt – formularz, telefon, chat) czy sprzedażwoy (ecommerce) lub hybrydowy, a następnie definiujemy KPI (Key Performance Idicators – Kluczowe Czynniki Sukcesu do Kampanii. Wyznaczamy konwersje i mikrokonwersje (mierzymy realne efekty takie jak sprzedaż, ilość telefonów, ilość wysłanych zapytań).

2. Idealny Klient

Czy wiesz jaki jest profil twojego idealnego klienta? Jeśli nie pomożemy Ci to ustalić. Na podstawie danych, które są w firmie oraz źródeł zewnętrznych wyszukujemy najbardziej jakościowe grupy potencjalnych klientów, które są gotowe do skorzystania z Twojej oferty. W firmach często brakuje wiedzy i narzędzi, które pozwolą zdefiniować Idealnego Klienta tzw. ICP (Ideal Client Profile). Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zaoszczędzisz budżet na badania marketingowe i uzyskasz odpowiedź na pytanie „Kto najchętniej kupuje Twoje produkty” oraz precyzyjnie dotrzesz do tej grupy.

3. Komunikat marketingowe

Na podstawie wyróżników oferty oraz macierzy 4 elementów promocji tworzymy wiele wariantów komunikatów dopasowanych do Profilu Idealnego Klienta. Następnie przeprowadzamy testy, aby wyłowić najbardziej skuteczne warianty..

4. Realizacja / Wdrożenie

Wdrażamy nową, zindywidualizowaną strategię mającą na celu realizację założeń i jak największy zwrot z inwestycji. Kluczem do skuteczności jest dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej (Idealny Klient), w odpowiednim czasie i z odpowiednim komunikatem. Dlatego wybieramy miejsca, w których przebywa Twoja grupa docelowa i umiejscowienia reklam, które najczęściej ogląda takie jak: wyszukiwarka, strony reklamowe o powiązanej tematyce, YouTube, Gmail, Facebook, Instagram. Dodatkowo tworzymy wiele wersji wersji reklam i testujemy je w formule „mix & match”. Dzięki temu wybieramy tylko te reklamy, które budzą sympatię u odbiorców i najskuteczniej realizują Twoje cele.

5. Optymalizacja konwersji

Nigdy nie pracujemy na zasadzie “set & forget”. Od pierwszedgo dnia mierzymy kliknięcia, konwersje oraz jakośc ruchu i zaangażowanie użytkowników. Wiemy jak z morza cyfr w odczytać skuteczność działań w ramach kampanii reklamowej. Testujemy komunikaty i reklamy, dobieramy odpowiednie stawki słów kluczowych, optymalizujemy kampanię wg pory dnia, urządzenia oraz lokalizacji, a także optymalizujemy współczynnik konwersji i wynik jakości. Wszystko po to, aby rezultaty sprzedażowe były coraz lepsze. Dodatkowo wprowadzamy nowe funkcjonalności, które pozwalają lepiej realizować KPI kampanii takie jak zaawansowany remarketing. Optymalizacja to nieustanna praca, a wszystko po to, aby wyniki Twojej kampanii były lepsze z miesiąca na miesiąc!

Zleć kompleksową kampanię reklamową w Internecie i skorzystaj z zaawansowanych strategii reklamowych do rozwoju marketingu i sprzedaży w Twojej firmie.

Bez zatrudniania i szkolenia pracowników.
Bez poświęcania czasu w samodzielną naukę.
Bez głowienia się, jak skutecznie i efektywnie wdrożyć marketing online do strategii biznesowe
j.

Posiadamy doświadczony i wyszkolony zespół marketingowy składający się z praktyków biznesu, który nie tylko prowadzi kampanię reklamową, ale też rozumie biznes, Twoją branżę oraz wie jak pomóc Tobie w regularnym i stałym skalowaniu biznesu.

Darmowa wycena

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Pola wyboru

Co otrzymasz?

Konsultację strategiczną z praktykiem biznesu
Audyt SEO strony/sklepu
Kilka możliwości współpracy