fbpx

Szkolenia

Szkolenia indywidualne, stacjonarne:

Nasze szkolenia to praktyczna, sprawdzona i skondensowana wiedza marketingowa podana w przystępny i zrozumiały sposób.

Nasza metoda opiera się na praktycznym modelu, w którym krok po kroku “na żywo” prezentujemy wszystkie zagadnienia i najlepsze wskazówki (best practice) w zakresie skutecznego marketingu online i marketingu efektywnościowego w Google. Nasze warsztaty to przede wszystkim ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI. Uczestnicy mają okazję do samodzielnej pracy i wykonywania na bieżąco ćwiczeń na żywo. Pod okiem prowadzącego uczą się wdrażać zdobytą wiedzę i od razu stosować ją w praktyce .

Akademia Google Ads

T

Akademia Google Ads 6.0

Multimedialny program online dla firm, przedsiębiorców i marketerów

Kampania Google Ads/Adwords w sklepach internetowych krok po kroku

To praktyczne szkolenie podczas którego pokażemy Ci krok po kroku wszystkie aspekty budowania efektywnych kampanii ecommerce w Google Ads!

Google w Pigułce ? Kompleksowy i zintegrowany marketing w Google: reklama Google Ads/Adwords + SEO

Na szkoleniu przekażemy informacje dotyczące kompleksowego marketingu w wyszukiwarce Google. Poznasz wyszukiwarkę w praktyce i ?od środka? czyli dowiesz się działają zarówno płatne jak i bezpłatne metody promocji w Google.

Skuteczny Marketing internetowy (E-marketing i Ecommerce)

Na szkoleniu dowiesz się jak prowadzić marketing online, aby odnieść sukces w sprzedaży w internecie. Zobaczysz jakie są najbardziej skuteczne metody promocji internetowej oraz co zrobić, aby przekształcić odwiedzających Twoją stronę w klientów.

k

Warsztat 1/1 Google Ads/ Adwords ?Krok po Kroku?

To praktyczne szkolenie podczas którego poznasz tajniki reklamy w wyszukiwarce i nauczysz się samodzielnie, krok po kroku konfigurować oraz obsługiwać kampanie marketingowe w ekosystemie Google Ads!

SEO Friendly

Optymalizacja SEO w Pigułce ? intensywny warsztat na temat bezpiecznego pozycjonowania. Uczymy jak zwiększyć darmowy ruch z wyszukiwarki nie narażając się przy tym na kary od Google. Tylko bezpieczne techniki i gotowe do wdrożenia narzędzia.

T

Akademia Google Ads/Adwords 5.0

Kampania Google Ads/Adwords w sklepach internetowych krok po kroku

Google w Pigułce ? Kompleksowy i zintegrowany marketing w Google: reklama Google Ads/Adwords + SEO

Skuteczny Marketing internetowy (E-marketing i Ecommerce)

SEO Friendly