Kompleksowy program online dla małych i średnich firm 

 Akademia Google Ads/Adwords 

“Twoja reklama w wyszukiwarce Google Krok Po Kroku”

 


Szkolenia indywidualne, stacjonarne:

Nasze szkolenia to praktyczna, sprawdzona i skondensowana wiedza marketingowa podana w przystępny i zrozumiały sposób.

Nasza metoda opiera się na praktycznym modelu, w którym krok po kroku “na żywo” prezentujemy wszystkie zagadnienia i najlepsze wskazówki (best practice) w zakresie skutecznego marketingu online i marketingu efektywnościowego w Google. Nasze warsztaty to przede wszystkim PRAKTYKA. Uczestnicy mają okazję do samodzielnej pracy i wykonywania na bieżąco ćwiczeń na żywo. Pod okiem prowadzącego uczą się wdrażać zdobytą wiedzę i od razu stosować ją w praktyce.

 

 

Warsztat 1/1 Google Ads/ Adwords „Krok po Kroku”

To praktyczne szkolenie podczas którego poznasz tajniki reklamy w wyszukiwarce i nauczysz się samodzielnie konfigurować oraz obsługiwać kampanie linków sponsorowanych w nowym interfejsie Google Ads 2019!

Kampania Google Ads/Adwords w sklepach internetowych krok po kroku

To praktyczne szkolenie podczas którego pokażemy Ci krok po kroku wszystkie aspekty budowania efektywnych kampanii sprzedażowych w nowym interfejsie Google Ads 2019!

 

Google w Pigułce –  Kompleksowy i zintegrowany marketing w Google: reklama Google Ads/Adwords + SEO

Na szkoleniu przekażemy informacje dotyczące kompleksowego marketingu w wyszukiwarce Google. Nasz unikatowy program typu Combo sprawi, że podczas zaledwie jednego dnia poznasz wyszukiwarkę w praktyce i „od środka” czyli dowiesz się działają zarówno płatne jak i bezpłatne metody promocji w Google.

 

SEO Friendly

Optymalizacja SEO w Pigułce – intensywny warsztat na temat bezpiecznego pozycjonowania. Uczymy jak zwiększyć darmowy ruch z wyszukiwarki nie narażając się przy tym na kary od Google. Tylko bezpieczne techniki i gotowe do wdrożenia narzędzia.

 

Skuteczny Marketing internetowy (E-marketing i Ecommerce)

Na szkoleniu dowiesz się jak prowadzić marketing online, aby odnieść sukces w sprzedaży w internecie. W trakcie szkolenia zobaczysz  jakie są najbardziej skuteczne metody promocji internetowej oraz co zrobić, aby przekształcić odwiedzających Twoją stronę internetową w klientów. Ta wiedza z pewnością pozwoli Ci na oszczędność czasu i pieniędzy przy realizowaniu kampanii promocyjnych online

 

Przeczytaj Opinie uczestników o szkoleniach e-marketingowych i szkoleniach Google

 


 

WYŚLIJ ZAPYTANIE O SZKOLENIE

 

Wybierz szkolenie (wymagane):
Google Ads - Blended learning - dla przedsiębiorcówAkademia Google Adwords - Kurs onlineWarsztat Google Adwords „Krok po Kroku”Kampania Google Adwords w sklepach internetowych krok po krokuGoogle w Pigułce – Kompleksowy i zintegrowany marketing w Google: reklama Google Adwords + SEOSkuteczny Marketing internetowy (E-marketing i Ecommerce)

Proponowany termin:

Liczba osób: