fbpx

O nas

Jesteśmy ekskluzywną, butikową agencją performance marketingu online. Specjalizujemy się w holistycznych strategiach marketingowych 360°. Naszym celem jest podnoszenie efektywności i zyskowności działań sprzedażowych i marketingowych. Codziennie pracujemy nad tym, aby dostarczać naszym Klientom realnych korzyści w postaci długofalowych wyników biznesowych oraz profesjonalną obsługę w zakresie strategii i zarządzania kampaniami marketingowymi w internecie. Drugim filarem działalności są szkolenia, warsztaty i kursy online, które realizujemy według autorskich i sprawdzonych programów.

Nasze specjalizacje

Strategie marketingowe

Przeniesiemy Twój biznes na wyższy poziom opłacalności. Sprawimy, iż Twoja sprzedaż eksploduje w ciągu 90 dni.

ico_kampanie

Kampanie Google Ads 360°

Nie szukaj klientów ? Dzięki Google Ads znajdą Cię sami! To najbardziej efektywne narzędzie sprzedażowe.

ico_szkolenia

Szkolenia –  marketing online

Chętnie dzielimy się swoją wiedzą, know how i doświadczeniem pomagając zrozumieć świat marketingu online.

Facebook Ads 360

Idealne narzędzie do pozyskiwania klientów za pomocą lejka marketingowego.

ico_kampanie

SEO

Zwiększ ilość odwiedzających i kupujących z darmowych wyników Google

ico_szkolenia

Social Media

działania budujące wizerunek i wiarygodność w oczach klientów

DLACZEGO MY

Jakość Premium

Jest wiele agencji/specjalistów online marketingu, lecz niewielu ekspertów. Nasi klienci cenią nas przede wszystkim za najwyższą jakość prowadzonych działań. Kładziemy nacisk zarówno na  efektywność działań, jak i na najwyższą jakość w komunikacji z klientem.

Prawdziwi ludzie

Każdą kampanią opiekują się prawdziwi eksperci e-marketingu ? stawiamy na kompetencje i profesjonalizm ? nasi pracownicy stworzyli i optymalizowali setki kampanii z różnych branż, a także doradzali wielu firmom w zakresie efektywnego marketingu online.

Stawiamy na efekt

Dostarczamy realną wartość w postaci nowych klientów. Naszą domeną są strategie sprzedażowe ? działania skierowane na wzrost ilości i wartości transakcji, zwiększenie zwrotu z inwestycji (ROI), zmniejszenie kosztu pozyskania klienta. 

Zawsze na czasie

Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowościami w zakresie funkcjonalności i nowych możliwości w internecie ? śledzimy najnowsze trendy i światowe blogi. Gromadzimy wiedzę od największych ekspertów rynku. Wszystko po to, aby jak najlepiej pomagać naszym klientom i wspierać ich w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań.

Kompleksowość

łączymy wiedzę z zakresu lean canvas, design thinking, UX i web usability z analityką internetową oraz skutecznymi metodami promocji online

Doświadczenie

Jesteśmy ekspertami i wieloletnimi praktykami performance marketingu online, ecommerce i Google Ads. Na kocie mamy kilkaset dochodowych kampanii. Obsługujemy wiele branż i mamy doświadczenia promowaniu biznesów B2C, B2B, ecommerce oraz start-upów

Transparentność i uczciwość

Są różne modele współpracy z agencjami e-marketingowymi. My preferujemy pełną transparentność ? zawsze wiesz ile wydajesz na reklamę, a ile stanowią koszty obsługi i optymalizacji kampanii.

Partnerstwo / Strategia WIN/WIN

 Jesteśmy Partnerami  Biznesowymi naszych klientów. Koncentrujemy się na zrozumieniu biznesu klienta, i dobraniu indywidualnej, hiperpersonalizowanej strategii, która w 100% będzie odpowiadała jego potrzebom.

KIM JESTEŚMY

Ewa Chojecka, Partner /  Ekspert  Digital Marketingu

Praktyk marketingu z 18-letnim doświadczeniem w digital marketingu i ecommerce. Na swoim koncie ma kilkaset dochodowych kampanii internetowych o łącznej wartości ponad 6 mln zł.  Trenerka Google Ads i autorka kursu ?Akademia Google Ads?. Spędziła wiele godzina na sali szkoleniowej ucząc jak wykorzystać potencjał marketingu online do zwiększania sprzedaży. Pracowała dla takich firm jak:  LG Electronics, Norwegian, Karcher, Siemens (B/S/H), czy Fly.pl.

Uwielbia sporty rakietkowe (głównie tenisa i padla), podróże po Azji, Hiszpanię, masaz tajski, techniki relaksacyjne i medytację.

Mariusz Galewski, Partner /  Ekspert  Digital Marketingu

Ekspert marketingu online specjalizujący się w tworzeniu kompleksowych strategii sprzedaży online, lejków sprzedażowych, performance marketingu. Stworzył i przeprowadził kilkadziesiąt kampanii marketingowych w internecie w Polsce i w USA o wartości ponad 1 mln zł.  Skuteczny menedżer sprzedaży  z 10 letnim doświadczeniem.

Prywatnie uwielbia grać w piłkę nożną.

POLECAJĄ NAS

 
Marcin Leszewicz
właściciel erakiety.com i bad.pl

Jestem w 100% zadowolony ze współpracy z firmą Internet Planet. Specjalizacja w sektorze ecommerce, pro-biznesowe podejście oraz znajomość branży to czynniki, które sprawiły, że podjąłem decyzję dotyczącą powierzenia firmie działań w zakresie marketingu w Google. Dodatkowo rezultaty przeprowadzonych działań mówią same za siebie: w 8 miesięcy cena za klik w kampanii Adwords spadła o 66%, a koszt konwersji obniżył się o 56%.

NASI KLIENCI

Wiedza i jakość potwierdzona certyfikatami

Porozmawiaj z nami o biznesie i o marketingu internetowym. Sprawdź co możemy wspólnie zrobić, aby wznieść Twój marketing online na wyższy poziom opłacalności!

11 + 2 =