Holistyczne kampanie Google Adwords 360° - Marketing konwersji w Google

Kampanie Google Ads 360?

5 kroków do dochodowej reklamy w Google Ads

 

Nie szukaj klientów ? Dzięki Google Ads znajdą Cię sami

 

Specjalizujemy się w holistycznych strategiach Google Ads 360° ? tworzymy, wdrażamy i optymalizujemy kampanie reklamowe najwyższej jakości i ponadprzeciętnej efektywności. Przenosimy działania online na wyższym poziom opłacalności. Przekształcamy nierentowne kampanie w prężne narzędzia marketingowe generujące przychody i realny zwrot z inwestycji.

W czym Ci możemy pomóc?

SPRZEDAŻ

Więcej transakcji w sklepie internetowym lub na stronie www, wzrost wartości sprzedaży, optymalizacja konwersji, wzrost ROI i ROAS

KONTAKTY/LEADY

Więcej kontaktów w postaci formularzy, e-maili i telefonów od potencjalnych klientów

BRANDING

Wzrost świadomości marki wśród dotychczaoswych i przyszłych klientów

Marketing w Google 360?

Google Ads jest aktualnie kompleksowym ekosystemem reklamowym, za pomocą którego można przeprowadzić holistyczną kampanię marketingową w internecie. Wiemy jak dobrać odpowiednie narzędzia, aby w maksymalny sposób wykorzystać potencjał Google do zrealizowania Twoich celów. 

Holistyczne kampanie reklamowe w Google 360°

Wyszukiwarka desktop

27 mln użytkowników w Polsce! To reklama w idealnym miejscu i czasie docierająca do konsumentów, którzy właśnie teraz szukają Twoich produktów i usług. Reklamy Google Ads zajmują już praktycznie całą powierznię górnej części pierwszej strony wyszukiwań w Google (Above the Fold).

wyniki-reklamowe_google_ads_SERP

 

Wyszukiwarka mobilna ? korzysta z niej już ponad 70% użytkowników Google!

Sieć reklamowa Google / GDN ? Google Display Network / graficzna reklama behawioralna

Reklama banerowa na tysiącach tematycznych stron internetowych należących do największej sieci reklamowej w Polsce.

reklama-graficzna-Google-Ads

 

Kampanie produktowe PLA (product Listing Ads)

Reklamy decydowane dla ecommerce i sklepów internetowych działające na zasadzie wizualnej i cenowej ?porównywarki produktów? w Google

reklama produktowa Google Ads

YouTube

Reklamy graficzne bądź w postaci filmu/spotu reklamowego to najszybciej rozwijająca się ?dyscyplina? marketingu w sieci

 

Gmail

Reklama e-mail marketingowa na kontach użytkowników Gmail

Wprowadzamy marketing w Google na wyższy poziom opłacalności

Do każdego projektu marketingowego / kampanii podchodzimy indywidualnie opracowując dobraną do potrzeb każdego Klienta strategię. Wszystko po to, bym jak najlepiej zrealizować cele i osiągnąć pożądany efekt.

Etapy naszej pracy obejmują

1. Analiza obecnej sytuacji

Przyglądamy się rynkowi, na którym działasz. Analizujemy branżę i konkurencję. Myślimy kategoriami Twoich klientów: czego oni potrzebują, gdzie szukają informacji, jak się zachowują, na czym im zależy? To niezwykle istotny aspekt, który pomaga zbudować kampanię trafiająca idealnie w gust i potrzeby Twoich odbiorców. Następnie bierzemy pod lupę także Twoją działalność oraz działania marketingowe ? jak są wykorzystywane kanały promocji, jak wygląda strona www lub sklep i czy jest przystosowana do potrzeb i oczekiwań odbiorców. 

2.Ustalenie strategii i celów kampanii

Na podstawie briefu i rozmów ustalamy jakie efekty ma przynieść kampania. Jaki jest jej cel (wizerunkowy/brandowy, leadowy, sprzedażowy (ecommerce) lub hybrydowy, a następnie definiujemy KPI (key Performance Idicators ? Czynniki Sukcesu do Kampanii, wyznaczamy konwersje i mikrokonwersje (mierzymy realne efekty takie jak sprzedaż, ilość telefonów, ilość wysłanych zapytań) oraz przedstawiamy sposób w jaki będzie przeprowadzać i optymalizować kampanię. Zawsze dążymy do tego, aby działania online były spójne z działaniami offline i wykorzystywały zasadę synergii.

3. Realizacja / Wdrożenie

Budujemy kampanię marketingową wg wspólnie ustalonych założeń lub przekształcamy dotychczasowe działania wg nowej koncepcji. Wdrażamy zupełnie nową, zindywidualizowaną strategię  mającą na celu realizację założeń i jak największy zwrot z inwestycji (ROI). Dobieramy odpowiednie komunikaty i narzędzia (wyszukiwarka, mobile, GDN, YouTube, remarketing, Gmail). Bazujemy na usługach Google, ale wprowadzamy też inne narzędzia takie jak Facebook ads, mailing czy inne kanały widzimy w tym sens.

4. Monitoring i optymalizacja

Po wprowadzeniu kampanii na bieżąco monitorujemy jej rezultaty. Mierzymy kliknięcia, konwersje oraz jakość ruchu i zaangażowanie użytkowników. Testujemy także komunikaty i reklamy, dobieramy odpowiednie stawki słów kluczowych, optymalizujemy kampanię wg pory dnia, urządzenia oraz geolokalizacji, a także optymalizujemy współczynnik konwersji I wynik jakości. Dodatkowo wprowadzamy nowe funkcjonalności Google, które pozwalają lepiej realizować KPI kampanii. Optymalizacja to nieustanna praca, dlatego obce jest nam podejście ?Set & forget?  ? a wszystko po to, aby wyniki kampanii były coraz lepsze!

Dlaczego my

 • Najwyższa JAKOŚĆ: Jest wiele agencji i specjalistów Google Ads, ale niewielu prawdziwych ekspertów.

 

 • Strategia WIN/WIN ? Koncentrujemy się nie tylko na tym, aby zdobyć Klienta, ale przede wszystkim na tym, aby go utrzymać. Jak to robimy?
  • Indywidualne doradztwo: Koncentrujemy się na zrozumieniu biznesu i celów Klienta, i dobraniu indywidualnej i w 100% dopasowanej strategii. Nasi Klienci zwracają się do nas wieloma zapytaniami biznesowymi i marketingowymi, na które zawsze chętnie odpowiadamy.
  • Dwustopniowa Optymalizacja powiązana z analityką Google Analytics ? sięgamy jeszcze dalej i optymalizujemy jeszcze szerzej/głębiej. Wykorzystujemy dane zarówno z systemu Google Adwords jak i analityczne dane z Google Analytics, aby jeszcze bardziej wzmocnić efektywność i skuteczność naszych działań.

 

 • Konwersje, Konwersje, Konwersje: Naszą domeną są strategie sprzedażowe ? działania skierowane na wzrost transakcji, zwiększenie zwrotu z inwestycji (ROI), zmniejszenie kosztu pozyskania klienta. Obojętnie co sprzedajesz, zawsze koncentrujemy się na tym, aby nasze działania były mierzalne i abyś mógł zobaczyć ich realny wpływ na sprzedaż i zwrot z nakładów marketingowych (ROAS ? return on ad spend)

 

 • Zawsze na czasie: Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowościami w zakresie funkcjonalności i nowych możliwości marketingu Google? śledzimy najnowsze trendy i światowe blogi. Gromadzimy wiedzę od największych ekspertów rynku. Cały czas wprowadzamy w życie nowe funkcjonalności. Wszystko po to, aby jak najlepiej pomagać naszym klientom, wspierać ich w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań, jakie niesie nieustannie zmieniający się świat marketingu internetowego.

 

 • Transparentność i uczciwość: są różne modele współpracy z agencjami e-marketingowymi. My preferujemy pełną transparentność ? zawsze wiesz ile wydajesz na reklamę, a ile stanowią koszty obsługi i optymalizacji kampanii.

Efekty naszych działań:

Liczby mówią same za siebie

Case 1. Sklep internetowy, kategoria Dom i wyposażenie

Budżet reklamowy 26 928 PLN, Przychód 1 020 798 PLN

 
Case 2. Firma z branży FMCG

Budżet reklamowy 5 030   PLN, Przychód  205 531 PLN

 

Case 3. Branża BTB

Budżet reklamowy 14 881 PLN   PLN, Ilośc leadów/konwersj 1099

 

 

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu oraz zaawansowanym technikom optymalizacyjnym zwykle udaje nam się:

  • obniżyć koszt konwersji / koszt pozyskania jednego Klienta o 30-70%
  • obniżyć koszt reklam / kliknięć o 40-75%

 

 

 

 

 • A czy Twoja kampania Google Ads pracuje na pełnych obrotach?
 • Czy wykorzystujesz cały potencjał marketingowy Google?
 • Czy optymalizujesz swoją kampanię tak, aby przynosiła jak najwyższy zwrot z inwestycji?

 

Jeśli odpowiedź na chociaż 1 z tych pytań brzmi ?nie? skontaktuj się z nami i zobacz jak możemy Ci pomóc!

Porozmawiaj z nami o biznesie i o marketingu internetowym. Sprawdź co możemy wspólnie zrobić, aby wznieść Twój marketing online na wyższy poziom opłacalności!

2 + 8 =