3 kroki do skalowania ecommerce w 2024 r

Zapraszam do obejrzenia 35 minutowego nagrania, dzięki któremu poznasz skuteczną strategię ecommerce na 2024 rok opartą na 4 kluczowych

czynnikach sukcesu oraz zobaczysz jak wdrożyć tę strategię w 3 prostych krokach.

Dlaczego warto skorzystać z bezpłatnej sesji strategicznej?

To intensywne i pełne merytorycznych i praktycznych porad indywidualne spotkanie biznesowe, po którym będziesz potrafiła/potrafił podjąć właściwe działania, aby w jak najszybszym tempie wznieść biznes na wyższy poziom opłacalności.

Zakres :

  • Strategia marketingowa
  • Platforma sprzedażowa (jak zoptymalizować stronę lub sklep pod Google, klienta i sprzedaż)
  • Pozyskiwanie klientów online – najskuteczniejsze kanały i metody
  • Google Ads
  • SEO i pozycjonowanie
  • CRO – optymalizacja konwersji

Jeszcze przed rozmową zrobię wstępną analizę Twojego biznesu i sklepu. Przeanalizuję też dostarczone przez Ciebie informacje, aby lepiej zrozumieć Twoją obecną sytuację i dostosować plan strategiczny do Twoich potrzeb.

Całość jest dla Ciebie bezpłatna (w wersji standardowej takie konsultacje kosztują 1000 zł netto za 1,5 godz.)

Dlaczego?

Ponieważ wiem, że część osób, z którymi rozmawiam prosi nas potem, abyśmy pracowali dla nich i wdrażali te strategie w praktyce.

Nie ma jednak żadnych zobowiązań i nie musisz korzystać z naszych usług.

Kto prowadzi sesję strategiczną?

Ewa Chojecka

Ekspert Digital Marketingu / Właścicielka agencji Internet Planet

Jestem praktykiem z 23-letnim doświadczeniem w digital marketingu i ecommerce.

Pomagam biznesom skalować zyski w internecie.

Wdrażam kampanie reklamowe o najwyższej jakości i ponadprzeciętnej efektywności.

Na swoim koncie mam kilkaset dochodowych kampanii internetowych o łącznej wartości ponad 7 mln zł.

 Jestem trenerką Google Ads i autorką kursu Akademia Google Ads. Pracowałam dla takich firm jak:  LG Electronics, Norwegian, Karcher, Siemens (B/S/H), czy Fly.pl.

Uwielbiam sporty rakietkowe (głównie tenisa i padla), podróże po Azji, Hiszpanię, masaż tajski, techniki relaksacyjne i medytację. Moim zamiłowaniem jest też psychologia.

Ewa Chojecka

Partner /  Ekspert  Digital Marketingu

Internet Planet

Jak pracujemy? – proces

Strategia marketingowa - proces - 5 etapów

Internet Planet

Nasze Specjalizacje

Strategie marketingowe

Przeniesiemy Twój biznes na wyższy poziom opłacalności. Sprawimy, iż Twoja sprzedaż eksploduje w ciągu 90 dni.

Kampanie Google Ads 360°

Nie szukaj klientów – Dzięki Google Ads znajdą Cię sami! To obecnie najbardziej efektywne narzędzie sprzedażowe.

Szkolenia –  marketing online

Chętnie dzielimy się swoją wiedzą, know how i doświadczeniem pomagając zrozumieć świat marketingu online.

Facebook Ads 360°

Realizujemy skuteczne kampanie sprzedażowe, leadowe oraz brandowe.

SEO

Zwiększamy ilość odwiedzających i kupujących z darmowych wyników Google.

Optymalizacja konwersji

Maksymalizujemy zwrot z inwestycji online.

Dlaczego my?

Jesteśmy zewnętrznym działem marketingu: łączymy kompetencje marketing managera wraz z konsultingiem biznesowym i kompetencjami agencji reklamowych. Nie musisz poszerzać zespołu. Dzięki dostarczeniu kompleksowych rozwiązań ograniczamy Twoje koszty personalne.

Partnerzy a nie agencja: pracujemy wg filozofii „Razem możemy więcej”. Ty znasz najlepiej swój biznes. My znamy się na sprzedaży, marketingu w Internecie i podnoszeniu konwersji. Połączenie tej wiedzy i kompetencji daje efekt ponadprzeciętnej synergii. 

Jakość współpracy i efektów to nasze największe wartości. Dostarczamy realne i namacalne efekty sprzedażowe. Interesują nas klienci, a nie kliknięcia. Nie powielamy schematów. Nie idziemy na skróty. Opracowujemy  indywidualną, skrojoną na miarę strategię uwzględniająca zasoby firmy i promująca jej mocne strony.

Jesteśmy partnerami, nie agencją

Interesują nas klienci, nie kliknięcia

Najwyższe standardy obsługi i komunikacji

Hiper-personalizowane strategie

Podnosimy sprzedaż i rentowność

Stawiamy na Performance Marketing

Polecają nas

Podczas trwającej 2 lata współpracy nasze kampanie pracowały na najwyższych obrotach przynosząc oczekiwany zwrot z inwestycji. Ewa zaimplementowała nowe rozwiązania i funkcjonalności pozwalające podnieść efektywność prowadzonych działań SEM. Spadek kosztu za kliknięcie (CPC) oraz wzrost konwersji są tego najlepszym dowodem. Dużym atutem Ewy Chojeckiej jest niewątpliwie ugruntowana wiedza branżowa, poparta wartościową praktyką i doświadczeniem w zakresie SEM, SEO i narzędzi Google.

Maciej Nykiel

Dyrektor Zarządzający, Fly.pl

Od początku rozwoju naszego nowego kanału sprzedaży- sklepu internetowego simteq.pl powierzyliśmy Internet Planet opiekę nad nim w zakresie kompleksowego pozycjonowania w Google (SEM + SEO), zadanie zostało wykonane doskonale i z pełnym zaangażowaniem. Wyniki i pozycja którą uzyskaliśmy, wskazuje że Internet Planet wykazuje się doskonałą znajomością tematu i pełnym profesjonalizmem. Należałoby sobie życzyć żeby wszystkie osoby z którymi współpracujemy wykazały się takim podejściem i kompetencjami jak Pani Ewa.

Piotr Wojtal

Dyrektor Sprzedaży Internetowej , Simteq.pl

Współpraca na najwyższym poziomie merytorycznym. Ogrom wiedzy i zaangażowanie w prowadzone kampanie. W kampaniach SEM w ciągu 2 miesięcy ilość kliknięć zwiększyła się o 100% przy jednoczesnym spadku CPC o 40%, natomiast wzrost sprzedaży oscylował w granicach 50% rok do roku. To ponadprzeciętne wyniki, zważywszy na branżę w jakiej działa nasza firma. Profesjonalizm i fantastyczna atmosfera. Polecam z całego serca.

Jestem w 100% zadowolony ze współpracy z Ewą.  Specjalizacja w sektorze ecommerce, pro-biznesowe podejście oraz znajomość branży to czynniki, które sprawiły, że podjąłem decyzję dotyczącą powierzenia firmie działań w zakresie marketingu w Google. Dodatkowo rezultaty przeprowadzonych działań mówią same za siebie: w 8 miesięcy cena za klik w kampanii Adwords spadła o 66%, a koszt konwersji obniżył się o 56%.

Marcin Leszewicz

właściciel , Erakiety.pl

Profesjonalizm, wiedza i świetne rozumienie potrzeb klienta – to trzy cechy, którymi mogę opisać p. Ewę. Jej pomysły, sposób realizacji zleceń oraz zaangażowanie w projekty oceniam bardzo wysoko i szczerze polecam.

Jacek Turecki

Dyrektor Marketingu Unidevelopment S.A.

Ewa is an expert in field of digital marketing. Her wide experience, open-minded personality and & futuristic approach make her ideal Partner in ecommerce and digital business. She is a guru in Google Adwords and perfectly knows how to optimize Google campaigns, so invested money quickly pays off in expected profits.

Krzysztof Daniluk

Firmy którym pomogliśmy zwiększyć sprzedaż

Simteq.pl

Od początku rozwoju naszego nowego kanału sprzedaży- sklepu internetowego simteq.pl powierzyliśmy Pani Ewie opiekę nad nim w zakresie kompleksowego pozycjonowania w Google (SEM + SEO), zadanie zostało wykonane doskonale i z pełnym zaangażowaniem. Wyniki i pozycja którą uzyskaliśmy, wskazuje że pani Ewa wykazuje się doskonałą znajomością tematu i pełnym profesjonalizmem. Należałoby sobie życzyć żeby wszystkie osoby z którymi współpracujemy wykazały się takim podejściem i kompetencjami jak Pani Ewa.

Piotr Wojtal

Dyrektor Sprzedaży Internetowej , Simteq.pl

New house

New-House. Produkty luksusowe (Kompleksowa budowa domów) Kampania Google Ads + Facebook Ads

Cel: pozyskiwanie leadów/kontaktów Koszt pozyskania kontaktu: 7,2 zł
Wyzwanie: Większy zwrot z inwestycji w marketing online. Dotarcie do nowych klientów z internetu.
Strategia: Zoptymalizowanie kampanii Google Ads w połączeniu z nowymi działaniami reklamowymi na Facebooku oraz poprawioną analityką.
Efekt: Wzrost Ilości pozyskanych leadów o 150% w 3 miesiące oraz spadek kosztu pozyskania klienta o 45%.Brak właściwej opinii

Maxel cosmetics

Współpraca na najwyższym poziomie merytorycznym. Ogrom wiedzy i zaangażowanie w prowadzone kampanie. W kampaniach SEM w ciągu 2 miesięcy ilość kliknięć zwiększyła się o 100% przy jednoczesnym spadku CPC o 40%, natomiast wzrost sprzedaży oscylował w granicach 50% rok do roku. To ponadprzeciętne wyniki, zważywszy na branżę w jakiej działa nasza firma. Profesjonalizm i fantastyczna atmosfera. Polecam z całego serca.

Rafał Adamczyk

Eden Spa

Wyzwanie: zapełnienie 100% obłożenia miejsc w hotelu
Strategia: Zintegrowana kampania sprzedażowa w internecie 360 (Google Ads + Facebook Ads + Instagram Ads) do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup odbiorców.
Efekt: Sprzedaż 100% miejsc w hotelu

Jakość potwierdzona certyfikatami

Certyfikat Specjalista Google Ads