Strategie marketingowe i doradztwo

Oferujemy profesjonalne i eksperckie doradztwo w zakresie strategii marketingowych, e-marketingu i ecommerce. 

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci znaleźć odpowiedzi na takie pytania jak:

  • Jaką strategię zastosować, aby biznes internetowy odniósł sukces
  • Jakie metody promocji wybrać, aby budżet marketingowy był wykorzystywany efektywnie w 100%
  • Jak skonstruować stronę internetową, aby użytkownicy znaleźli ją szybko i bez problemu w internecie
  • Jak zwiększyć konwersje czyli sprawić, aby jak najwięcej odwiedzających stronę stało się klientami

W czym możemy Ci pomóc

N

ogólny e-marketing (zakładanie biznesu w sieci, strona internetowa, metody promocji, opracowanie strategii, optymalizacja kampanii, mierzenie skuteczności działań)

N

skuteczna promocja w internecie (wybrane sprawdzone i skuteczne narzędzia i metody promocji online nastawione na maksymalne wykorzystanie środków marketingowych i uzyskanie jak największego zwrotu z inwestycji)

N

Google Ads / Adwords (audyt kampanii, optymalizacja kampanii Google Ads, zwiększenie zwrotu z inwestycji w reklamy – optymalizacja konwersji, optymalizacja pod wybrany cel, obniżenie ceny za klik, inne)

N

SEO (audyt SEO, pozycjonowanie na frazy długiego ogona, optymalizacja strony internetowej pod Google: techniczna, optymalizacja nawigacji, optymalizacja treści, SEO copywriting, budowanie popularności strony w sieci)

N

web usability, audyt web usability, przygotowanie strony spełniającej wymagania użytkowników, optymalizacja stron internetowych pod sprzedaż i użytkownika)

N

Google Analytics ( implementacja darmowych statystyk na stronie, mierzenie skuteczności działań internetowych)

N

ecommerce  (przygotowanie do uruchomienia działalności online, zarówno dla biznesów stacjonarnych chcących przenieść swoją działalność do internetu, jak i nowych sklepów internetowych, prowadzenie działalności handlowej lub usługowej w internecie i zwiększanie konwersyjności stron internetowych (przekształcanie odwiedzających w kupujących)

„Jeśli chcesz gdzieś dojść najlepiej znajdź kogoś kto już tam był”

Robert Kiyosaki

Strategiczne podejście marketingowe to podstawa sukcesu online

 Firmy chcące odnieść sukces muszą być obecne w sieci i muszą to robić skutecznie. Internet to dzisiaj podstawowe źródło poszukiwania informacji o produktach i usługach. To niezwykle efektywne narzędzie, idealne do tego, aby zdobywać nowych klientów i zwiększać sprzedaż. Świat marketingu online kryje w sobie nieograniczone możliwości. Trzeba je tylko poznać i … zacząć stosować.
Aktualnie konkurencja w internecie jest już bardzo duża i nie wystarczy jedynie założenie strony internetowej/sklepu internetowego. To dopiero początek „przygody”. Aby zacząć zarabiać trzeba sprawić, aby internauci dowiedzieli się o naszej stronie (strona powinna być łatwo dostępna w sieci), sprowadzić ich na stronę (nakłonić do odwiedzenia witryny) i przekształcić w klientów (sprawić, aby z odwiedzających stali się kupującymi) . Trzeba więc wypracować indywidualną strategię biznesowo-marketingową, która będzie skuteczna i sprawi, że biznes w sieci przyniesie oczekiwane dochody.
Cały czas jednak przedsiębiorstwa mają problem z właściwym wykorzystaniem internetu do działań marketingowo-sprzedażowych i często błądzą próbując różnych technik i wybierając niewłaściwe narzędzia i strategie. Czasem nie posiadają też odpowiedniego know-how, aby prowadzić skuteczne działania przynoszące zwrot z inwestycji.

Pozwól nam wskazać Tobie/Twojej firmie jak wykorzystać potencjał marketingowy internetu!

Zalety doradztwa i consultingu w Internet Planet:

  • Indywidualne i strategiczne podejście: Do każdej konsultacji podchodzimy indywidualnie, nie stosujemy szablonów, ani „gotowców”. Dokładnie analizujemy branżę, rynek, konkurencję, klientów firmy, stronę internetową i model biznesowy i na tej podstawie szukamy najbardziej efektywnych strategii ebiznesowych.
  • Gotowe rozwiązania możliwe od razu do wprowadzenia: omówimy krok po kroku co zrobić, aby efektywnie prowadzić marketing w internecie. Dostaniesz zestaw najważniejszych strategii oraz technik zdobywania klientów. Możesz także zadać wszystkie nurtujące Cię pytania w zakresie e-marketingu, a także skonsultować swoje własne pomysły i zamierzenia. W efekcie zostajesz wyposażony w potężną dawkę wiedzy, porad, pomysłów i narzędzi e-marketingowych dostosowanych dokładnie do Twojego biznesu.
  • Poczucie bezpieczeństwa – dzięki profesjonalnemu doradztwu zyskasz nieocenioną pomoc w rozwoju firmy i zdecydowanie zwiększysz prawdopodobieństwo sukcesu w sieci.

Wyślij zapytanie już teraz i spraw, aby Twoja strona przynosiła dochody!

14 + 3 =