audyt SEO strony internetowejCo to jest SEO?

Search Engine Optimisation to optymalizacja strony www (serwisu internetowego, sklepu internetowego) w celu zwiększenia jego „przyjazności” i użyteczności pod kątem wyszukiwarek.

 

SEO to obecnie najtańsza metoda promocji internetowej

  • Brak opłat – jeśli pozyskujesz użytkowników z wyników organicznych to jest to ruch całkowicie darmowy! To nieograniczony potencjał, który po prostu trzeba wykorzystać! (pozostałe działania w sieci: reklamy Adwords, banery, e-mail marketing są niestety płatne)

 

SEO to najbardziej efektywna forma promocji internetowej!

  • Zasięg (poprzez Google możesz dotrzeć do ponad 90% internautów czyli ok 18 mln osób!)
  • Google to główne źródło informacji na temat produktów i usług w internecie! – tam są Twoi klienci, to w wyszukiwarce szukają produktów i usług, które chcą kupić!
  • SEO to działania PULL, a nie PUSH – W odróżnieniu od klasycznej reklamy, gdzie internauta jest bombardowany reklamami, których wcale nie chce ani nie potrzebuje (np. banery)  przy optymalizacji SEO mamy do czynienia z przekazem, którego internauta oczekuje – to zwiększa pozytywne nastawienie do komunikatu i  prawdopodobieństwo skorzystania z oferty!
  • Ruch z wyszukiwarek to największy segment ruchu na stronach internetowych (dla niektórych stron www ta wartość to nawet 90% ruchu, czyli 90% wszystkich odwiedzających witrynę pochodzi z wyszukiwarki Google)

SEO zapewnia większą przyjazność dla wyszukiwarek. Google bardzo rygorystycznie pilnuje teraz tego, czy strona jest stworzona zgodnie z ich zaleceniami (Google dla Webmasterów) i jeśli łamie te zasady jest karana (tzw. filtr lub ban).

 

Po co optymalizować stronę? Wyniki/Skutki optymalizacji:

Dzięki prawidłowej optymalizacji Twoja strona będzie lepiej indeksowana przez Google, przez co zyskasz lepszą ekspozycję w wyszukiwarce (strona będzie się pojawiała wyżej, na więcej słów kluczowych), co z kolei przełoży się na więcej darmowego ruchu z wyszukiwarki i więcej klientów. Czy może być lepsza i bardziej opłacalna forma promocji??

SEO - korzyści z pozycjonowania strony

Oferta SEO:

Internet Planet specjalizuje się w SEO i pozycjonowaniu szerokim (long tail / długi ogon)

Pozycjonowanie szerokie jest obecnie najbardziej skuteczna technika pozycjonowani. Jest ono idealne dla sklepów internetowych oraz dla witryn z dużą ilością treści i podstron.

 

Co oferujemy:

  • Bezpieczne i skuteczne pozycjonowanie metodą White Hat SEO

Dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów. Działamy zgodnie z regulaminem wyszukiwarki. Google bardzo rygorystycznie pilnuje teraz tego, czy strona jest stworzona zgodnie z regulaminem Google dla Webmasterów i jeśli łamie te zasady jest karana (tzw. filtr lub ban). W porównaniu do firm prowadzących agresywne techniki  pozycjonowania oferujemy usługi w pełni bezpieczne dla strony. Nie ryzykujesz więc kar od Google i tego, że Twoja strona zostanie usunięta z wyników wyszukiwań.

  • Tylko najwyższej jakości SEO

Proponujmy TYLKO najwyższej jakości SEO i pozycjonowanie szerokie. Techniki stosowane przez nas polegają na całościowym i kompleksowym podejściu do zagadnień SEO. Wykorzystujemy przede wszystkim analizę web usability oraz statystyk Google Analytics, zaawansowane metody link building, content marketing, social media, inbound marketing, WOMM i link baiting. Są to techniki zaawansowane i pracochłonne, ale gwarantujące najwyższą jakość, skuteczność i trwałe efekty pozycjonowania.

SEO najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami w sprawie optymalizacji SEO Twojej strony

albo

Zapisz się na Szkolenie SEO Friendly lub zamów Audyt SEO Friendly