Google Ads

Kampanie Google Ads

Kompleksowe usługi planowania, wdrożenia i optymalizacji kampanii wizerunkowych, leadowych i sprzedażowych w Google.

Google Ads dla Ecommerce

Specjalizujemy się w Marketingu Konwersji – przekształcamy kampanie Google Ads w prężne narzędzie marketingowe przynoszące realny zwrot z inwestycji i generujące przychody sklepom internetowym.

Optymalizacja Google Ads

To usługa dla firm, które posiadają już działającą kampanię w Google, ale nie są zadowolone z jej efektów. Podnosimy efektywność i zyskowność kampanii oraz zmniejszamy cenę za klik.

Remarketing 

Niezwykle skuteczna metoda komunikacji polegająca na ponownym zaangażowaniu użytkownika i za pomocą odpowiedniego komunikatu skłonienie go do wykonania pożądanej przez nas akcji.

Audyty

Audyt Google Ads

Każda kampania może pracować wydajniej i przynosić lepsze rezultaty. Źle prowadzona kampania generuje tylko niepotrzebne koszty. Sprawdź jakie błędy popełniasz i wyeliminuj je! Reklama Adwords z pozoru wydaje się prosta, ale zawiera wiele kruczków, które w znaczący sposób mogą wpłynąć na efektywność działań.

Audyt SEO Friendly

Kompleksowa analiza optymalizacyjna  strony www pod kątem elementów mających kluczowe znaczenie dla widoczności strony w Google.

Szkolenia

Akademia Google Ads

Kompleksowy program online dla małych i średnich firm, na którym zaplanujesz, zbudujesz i zoptymalizujesz reklamy w wyszukiwarce Google.

Google Ads dla Ecommerce

Intensywny warsztat na którym nauczysz się  samodzielnie tworzyć i optymalizować kampanię Adwords dla sklepu internetowego.

Reklama Google Ads dla firm

To praktyczne szkolenie podczas którego poznasz tajniki reklamy w wyszukiwarce i nauczysz się samodzielnie konfigurować oraz obsługiwać kampanie linków sponsorowanych w Google Adwords.

Google w pigułce
(AdWords +SEO)

Kompleksowy marketing w wyszukiwarce w 1 dzień!. Unikatowy program typu Combo pozwala na poznanie dwóch mechanizmów Google: Adwords oraz SEO w minimalnym czasie.

SEO Friendly

Optymalizacja SEO w Pigułce – 4,5 godzinny intensywny warsztat na temat bezpiecznego pozycjonowania.

Skuteczny Emarketing
i Ecommerce

Poznaj skuteczne metody promocji internetowej! Na szkoleniu dowiesz się jak prowadzić marketing online, aby odnieść sukces

Szkolenia dedykowane

Elastyczne programy “szyte na miarę” uwzględniające indywidualne potrzeby uczestników.

uslugi