Szkolenie stacjonarne Google Ads + Kurs online Google Ads (Pakiet 2 w 1)

SZKOLENIE i  KURS dla przedsiębiorców / małych i średnich firm

Szkolenie stacjonarne: Warszawa: Mokotów, ul.Czeczota 31, Data: 23.13.2018 (10:00 – 17:00)

Kurs online “Akademia Google Ads“: dostęp do platformy od 23.11.2018 do 31.12.2019

 

 

Blended learning to unikalne połączenie tradycyjnego szkolenia stacjonarnego (face-to-face) z kursem online (e-learningiem). Jest to aktualnie najskuteczniejsza na świecie metoda szkoleniowa.

Dlaczego warto skorzystać z pakietu Blended Learning Google Ads?

  • Idealne połączenie teorii z praktyką  – na szkoleniu stacjonarnym nauczysz się “na żywo” wszystkich etapów budowania skutecznej reklamy w wyszukiwarce, a potem, we własnym tempie, krok po kroku, wprowadzisz tę wiedzę w życie korzystając z platformy online i tutoriali video
  • Nieograniczony dostęp do platformy online z kursem “Akademia Google Ads” przez 12 miesięcy
  • Możliwość powtórek materiału i wielokrotnego wracania do wybranych zagadnień
  • Dostęp do dedykowanej, tajnej grupy na Facebooku, gdzie możesz zadać KAŻDE pytanie dotyczące szkolenia i kursu

 

Wiesz, że aż 80% osób uczestniczących w szkoleniach stacjonarnych nie wdraża w życie nowej wiedzy? Dlaczego? Gdyż po jednodniowej prezentacji maja głowę pełną nowej wiedzy, ale nie mają dostatecznie dużo umiejętności, aby wcielić tę nową wiedzę w życie. W tym pakiecie zaraz po szkoleniu stacjonarnym otrzymasz dostęp do panelu kursu online, dzięki któremu krok po kroku, od A do Z, przekujesz teorię w praktykę! Dzięki tutorialom video nauczysz się poruszać w nowym panelu Google Ads i samodzielnie ustawiać reklamy. Możesz uczyć się w swoim tempie i wielokrotnie wracać do wybranych materiałów.

 

Program szkolenia Blended Learning Google Ads 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego Szkolenie Google Ads jest dla przedsiębiorców, a nie dla korporacji?

Szkolenie jest przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą samodzielnie prowadzić kampanie w Google Ads.  To zupełnie inna bajka niż jedynie nadzorowanie pracy agencji SEM. Tutaj liczy się każda złotówka. Wydajesz przecież swoje pieniądze. Zazwyczaj masz też ograniczony budżet, więc zależy Ci na tym, aby wycisnąć z niego maksimum. Poza tym musisz wszystkiego nauczyć się od podstaw, jak ustawiać reklamy, jak wybierać słowa kluczowe, jak monitorować i optymalizować swoje działania. Potrzebujesz dużo szerszej wiedzy, a przede wszystkim więcej PRAKTYKI. Zapraszam więc zarówno osoby początkujące, które dopiero zaczynają przygodę z reklamą w Google jak i tych, którzy już prowadzą kampanie, które jednak przynoszą one oczekiwanych rezultatów biznesowych.

 

Kto prowadzi szkolenie i kurs Google Ads?

Ewa Chojecka, Trener / Przedsiębiorca / Ekspert Google Ads

Jestem praktykiem z 17-letnim doświadczeniem w marketingu online, a na swoim koncie mam kilkaset dochodowych kampanii internetowych o łącznej wartości ponad 4 mln zł. Jestem właścicielką agencji performance marketingu w Google Internet Planet oraz autorką kursu “Akademia Google Ads“. Spędziłam tez wiele godzina na sali szkoleniowej ucząc jak wykorzystać potencjał Google do sprzedaży w internecie. Pracowałam dla takich firm jak:  LG Electronics, Norwegian, Karcher, Siemens (B/S/H), czy Fly.pl. Jestem wieloletnim praktykiem i właśnie tym chcę się z Tobą podzielić: moją wiedzą, ale przede wszystkim umiejętnościami i “know-how”.  Uczę więc konkretnie, merytorycznie i bez lania wody.

 

Mój autorski program oraz metodologia szkoleń Google Ads to esencja całej mojej wiedzy i doświadczenia z dziedziny marketingu w internecie i w Google. Pokażę Ci cały system od A do Z.  Poprowadzę Cię na skróty przez tajniki i meandry systemu reklamowego Google i pomogę Ci uniknąć 95% błędów, które czyhają na początkujących reklamodawców. Dostaniesz na tacy gotową do wdrożenia strategię. Nie musisz szukać wyrywkowej wiedzy w internecie, i zastanawiać się czy to co znajdziesz jest wartościowe.

 

 

 

Tutaj przeczytasz OPINIE o moich szkoleniach

 

 

Możesz kupić to szkolenie na stronie szkolenia Blended Learning Google Ads

 

 

 


 

WYŚLIJ ZAPYTANIE O SZKOLENIE

 

Wybierz szkolenie (wymagane):
Google Ads - Blended learning - dla przedsiębiorcówAkademia Google Adwords - Kurs onlineWarsztat Google Adwords „Krok po Kroku”Kampania Google Adwords w sklepach internetowych krok po krokuGoogle w Pigułce – Kompleksowy i zintegrowany marketing w Google: reklama Google Adwords + SEOSkuteczny Marketing internetowy (E-marketing i Ecommerce)

Proponowany termin:

Liczba osób:

 


Zostańmy partnerami

Zostańmy Parterami – Ty znasz się najlepiej na swojej branży i swoim biznesie, a my wiemy jak skutecznie go wypromować w internecie.
Razem możemy wiele.
Działając na zasadzie synergii możemy uzyskać ponadprzeciętne efekty.

 

Współpraca z firmą posiadająca status Google Partner - informacje