Warsztat 1/1 Google Adwords “Krok po Kroku”

Ten praktyczny warsztat pokazuje krok po kroku wszystkie aspekty budowania efektywnych kampanii sprzedażowych dla firmy (marki, start-upu, sklepu internetowego).  Dzięki ćwiczeniom oraz unikalnym i pożytecznym wskazówkom uczestnicy wychodząc ze szkolenia są wyposażeni w cały zestaw umiejętności oraz gotowych do wdrożenia technik pozwalających:

 • samodzielnie zbudować od A do Z sprzedażową kampanię w Google Adwords
 • rozpoznawać słowa kluczowe, które sprzedają
 • budować sprzedażowe teksty reklamowe
 • obniżać cenę za klik (płacić mniej za reklamy) i zwiększać zwrot z inwestycji ROI
 • przekształcać odwiedzających w kupujących
 • mierzyć skuteczność kampanii Adwords
 • strategicznie i długofalowo prowadzić działania reklamowe w wyszukiwarce

visual

 

Poznaj system Google Adwords “od środka”, naucz się od ekspertów i praktyków, którzy przeprowadzili już kilkaset kampanii w Google:

 • jak unikać błędów generujących niepotrzebne koszty
 • jak wykorzystywać potencjał Google do generowania mierzalnych efektów biznesowych

Reklama Adwords może wydawać się z pozoru prosta, lecz po przystąpieniu do prowadzenia kampanii wielu reklamodawców przekonuje się, że budżet zbyt szybko się wyczerpuje nie przynosząc rezultatów. Tak się dzieje, gdyż większość z nich nie zna kruczków i zawiłości Adwords, których poznanie jest niezbędne do prowadzenia skutecznych kampanii, generowania efektów sprzedażowych i optymalizacji budżetu.

 

Metodologia:

Nasza metoda opiera się na praktycznym modelu, w którym krok po kroku prezentujemy wszystkie elementy potrzebne do skonstruowania i obsługi efektywnej kampanii. TYLKO U NAS usłyszysz całą prawdę o systemie Google Adwords! Pokazujemy najlepsze metody jak redukować koszty kampanii i zwiększać efektywność reklam. Nasze warsztaty to jednak nie tylko wiedza teoretyczna, to przede wszystkim PRAKTYKA. Uczestnicy mają okazję do samodzielnej pracy i wykonywania na bieżąco ćwiczeń na żywo na kampaniach Adwords. Pod okiem prowadzącego uczą się wdrażać zdobytą wiedzę oraz od razu stosować ją w praktyce.

 

2 w 1: Prowadzisz już kampanię Adwords? Proponujemy połączenie warsztatu z audytem kampanii Adwords bezcenna opcja dla osób chcących sprawdzić swoją kampanię “na żywo”!

 

NOWA wersja interfejsu Google Adwords od 2018 roku!Nowość - nowe szkolenie Google Adwords

Wiesz, że ostatnio w Adwords zaszły rewolucyjne zmiany? Został uruchomiony zupełnie nowy interfejs do obsługi kampanii Google Adwords. To gigantyczna metamorfoza jeśli chodzi o design, user experience oraz funkcjonalności. Nasze szkolenia uwzględniają już zmodyfikowany interface Adwords, także otrzymujesz najnowszą, super aktualną wersję szkolenia!

 

Dla kogo:

Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które chcą samodzielnie prowadzić kampanie Adwords bądź nadzorować agencję SEM. Zapraszamy zarówno osoby początkujące, które dopiero zaczynają przygodę z Adwords jak i tych, którzy już prowadzą kampanie, ale chcą usystematyzować swoją wiedzę, zdobyć bezcenne informacje na temat praktycznego podejścia do prowadzenia kampanii oraz zwiększania skuteczności reklam (optymalizacja). 

 

Zakres warsztatu “Reklama Google Adwords Krok po Kroku

Podczas szkolenia śledzimy krok po kroku wszystkie etapy tworzenia skutecznej  kampanii Adwords w tym między innymi:

 • jakie są najnowsze zmiany i trendy w Adwords i jak teraz prowadzić skuteczną kampanię w wyszukiwarce
 • jak wykorzystać darmowe narzędzia Google do przygotowania i prowadzenia kampanii
 • jak dobrać właściwe słowa kluczowe, aby reklamy wyświetlały się na odpowiednie zapytania użytkowników
 • jak skonstruować chwytliwe teksty reklam, które zahipnotyzują internautów
 • na jakiej zasadzie odbywa się „aukcja” reklam i jak efektywnie ją prowadzić
 • co robić, aby płacić mniej za swoje reklamy od konkurencji
 • jak unikać błędów najczęściej popełnianych przez reklamodawców
 • jak podnosić efektywność kampanii i zwiększać zwrot z inwestycji (optymalizacja)

Szczegółowy program warsztatu Reklama Google Adwords

 

O prowadzącej:

google-qualified-individual Ewa Chojecka

E-marketingowiec z powołania i zawodu. Trener e-marketingu z 16-letnim doświadczeniem w marketingu internetowym. Specjalizuje się w kampaniach w wyszukiwarkach (Adwords, SEO). Orędowniczka marketingu efektywnościowego i takich narzędzi jak e-mail marketing, programy afiliacyjne, remarketing. Doświadczenie zdobyte w międzynarodowych koncernach i firmach e-commerce wykorzystuje teraz do pomocy małym i średnim firmom w zwiększaniu efektywności promocji online. Prowadzi szkolenia oraz doradza firmom w prowadzeniu skutecznej komunikacji e-marketingowej. Google Qualified Individual. Więcej na LinkedIn EwaChojecka oraz www.ewachojecka.pl

 

Przeczytaj Opinie uczestników o szkoleniach

Masz sklep internetowy? Zobacz wersję warsztatu Adwords dla Ecommerce

 

Szkolenia przeprowadzamy w formie warsztatów indywidualnych oraz dedykowanych warsztatów firmowych. Cena przeprowadzenia szkolenia ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości godzin, ilości osób oraz miejsca.

 

Jesteśmy pewni najwyższej jakości prowadzonych przez nas szkoleń, 100% Quality Ribbon

dlatego wszystkie warsztaty objęte są 100% gwarancją satysfakcji!

Jeżeli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań zwrócimy Ci całość wpłaconej kwoty!

 

 


 

WYŚLIJ ZAPYTANIE O SZKOLENIE

 

Wybierz szkolenie (wymagane):
Google Ads - Blended learning - dla przedsiębiorcówAkademia Google Adwords - Kurs onlineWarsztat Google Adwords „Krok po Kroku”Kampania Google Adwords w sklepach internetowych krok po krokuGoogle w Pigułce – Kompleksowy i zintegrowany marketing w Google: reklama Google Adwords + SEOSkuteczny Marketing internetowy (E-marketing i Ecommerce)

Proponowany termin:

Liczba osób: