“Jestem pod ogromnym wrażeniem, jak dużo praktycznej i ciekawej wiedzy można przekazać w ciągu kilku godzin szkolenia. Uczestniczyłem w wielu szkoleniach dotyczących reklamy, PR, internetu i sprzedaży. To prowadzone przez Ewę uważam za jedno z najciekawszych i dających najwięcej praktycznej wiedzy. Szczerze polecam wszystkim, chcącym dowiedzieć się jak stworzyć stronę internetową przyjazną wyszukiwarkom, a tym samym dotrzeć do jeszcze więcej liczby potencjalnych klientów.”

Krzysztof Kiełmiński – iCommunication s.c.

 

“Wiedza Ewy na temat Google AdWords jest ogromna. Na szkolenie przyszedłem z długa listą pytań i nie zawiodłem się, na wszystkie otrzymałem odpowiedź. Podczas szkolenia dochodziły nowe pytania i tutaj Ewa też nie dała za wygraną.

Jak wiadomo teoria poparta praktyką to bardzo mocne argumenty, a umiejętność przekazania informacji w sposób przystępny to kolejny atut by wybrać ponownie szkolenia w Internet Planet.”

Piotr Kiljański – Fabryka.pl

 

Wcześniej korzystałam z darmowych e-booków, niestety chociaż zawierały dużo przydatnej wiedzy, ich objętość (jeden z nich miał ponad 400 stron), nie pozwalała na selekcję najważniejszych informacji, takich które pozwolą w krótkim czasie uruchomić kampanię Google Adwords, unikając przy tym podstawowych błędów. Dzięki Tobie się to udało. Ogromna wartością kursu było indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu i do jego biznesu. Wszystko było wyjaśnione bardzo przystępnie, a forma kursu (video), ułatwiała jeszcze sprawę. Za stosunkowo niewielkie pieniądze otrzymałam w 5 tygodni solidną dawkę wiedzy! Moja kampania ruszyła kilka dni temu, a ruch na stronie bardzo się zwiększył, wierzę, że to przełoży się niebawem na sprzedaż. Raz jeszcze dziękuję i czekam na kolejny kurs Twojego autorstwa! Na pewno się zapiszę!

Natalia Krajnik, www.akademiaskory.pl, Uczestniczka Akademii Google Adwords

 

“Ewa, Twój kurs to strzał w dziesiątkę. Prowadzę gabinet coachingu i hipnoterapii i dwa lata temu firma Google bezpłatnie ustawiła dla mnie reklamy Adwords. Od tamtego czasu nic nie robiłam w tym temacie, oprócz wydawania pieniędzy na te reklamy. Panel Google Adwords, zasady tworzenia reklam, czy ich optymalizowanie – to była dla mnie “czarna magia”. Co jakiś czas zgłaszały się do mnie firmy, które oferowały usługi w zakresie prowadzenia kampanii, jednak dla mojego biznesu cena była zbyt wysoka. Poza tym chciałam sama zrozumieć i nauczyć się, jak reklamuje się w Google. I wreszcie trafiłam na Twój kurs. Bardzo się przyłożyłam i  realizowałam go na bieżąco. W krótkim czasie wszystko, co było dla mnie kompletnie niezrozumiałe, stało się jasne i łatwe. Przygotowałam własne kampanie, wiem, jak wyznaczać słowa kluczowe, wiem jak tworzyć treści, które przyciągną mojego klienta i przekonają do moich usług. Dość powiedzieć, że prawie codziennie kontaktują się mną nowi klienci, z zapytaniem o moją ofertę, pomimo okresu wakacji. A reklamy działają zaledwie miesiąc.

Dzięki wiedzy na temat optymalizacji, zmniejszyłam koszty reklam o ponad 30% w stosunku do analogicznego okresu w roku poprzednim. Kurs jest rewelacyjny. Polecam każdemu, kto prowadzi własny mały biznes. ”

Anna Bajorek-Dołba, altiore.eu, Uczestniczka Akademii Google Adwords

 

Jeżeli chcecie dowiedzieć się o co chodzi z reklamami w Google Adwords, a w szczególności o reklamach w wyszukiwarce i na koniec sami potrafić taką reklamę stworzyć i wdrożyć to kurs – Akademia Google Adwords- prowadzony przez Ewę jest na pewno dla Was. Jest bardzo merytoryczny, prowadzony profesjonalnie, przystępnym językiem, też dla laika 😊, Ewa przez cały kurs dzieli się swoim doświadczeniem i zwraca uwagę na różne „triki” stosowane przez Google! Oprócz wiedzy teoretycznej jest bardzo dużo praktyki i sam/a uczysz się o co chodzi w tej formie reklamy. Dzięki temu też szybciej przyswajasz materiał. Ale… jest warunek musisz znaleźć czas na dokładne przejście  krok po kroku przez kurs. Naprawdę warto i bardzo polecam.

Małgorzata Główka, maamstyle.pl, Uczestniczka Akademii Google Adwords

 

Kurs Google Adwords, prowadzi za rękę. Wszystko jest dokładnie wyjaśnione. Można słuchać i klikać w swoim Adwordzie w tym samym momencie. Materiału jest bardzo dużo, a kurs idzie w bardzo szybkim tempie. Na szczęście można do wszystkiego wrócić i na spokojnie zrobić jeszcze raz. Właśnie jestem w trakcie “próbnej kampanii”, ale na jesień planuje właściwą kampanię i wiem, że tylko z materiałami od Ewy :). Jeśli szukasz kursu o Google Adwords, to dalej nie szukaj. Polecam.

Katarzyna Wardecka, Centrum Konwersacji Sp. z o.o. http://centrum-konwersacji.com/, Uczestniczka Akademii Google Adwords

 

“Szkolenie prowadzone przez Ewę Chojecką to solidna porcja wiedzy, ciekawych porad oraz przejrzystych przykładów podanych w przystępnej formie. Od Ewy wręcz bije wiedza eksperta i praktyka! Unikatowym elementem szkolenia było to, że prowadząca przeanalizowała wcześniej sytuację każdego z uczestników i w trakcie wykładu odnosiła się do ich konkretnych problemów oraz dawała praktyczne wskazówki. Materiały szkoleniowe na pewno będą nieocenionym przewodnikiem zarówno w codziennej pracy osób stawiających pierwsze kroki w kampaniach AdWords i pozycjonowaniu stron, jak i mających już pewne doświadczenie. Gorąco polecam.”

Michał Kłuciński – Orange

 

“Szkolenie z reklamy Adwords i optymalizacji SEO – dla mnie, jako laika, najwartościowsze są realne przykłady i praktyczne informacje, które uzyskuje się na szkoleniu, które od razu, można wdrożyć w życie. Ogromna wiedza prowadzącej, łatwy przekaz i profesjonalne podejście dopełnia całości.
Polecam gorącego. Każdy, kto prowadzi stronę internetową powinien być na tym szkoleniu.”

Iza Zudzin-Wiśniewska – www.almonis.pl

 

“Zwięźle i na temat! W pełni profesjonalne szkolenie. Bez lania wody. Dużo materiału, ale warto bo dużo bieżących zmian i nowości, a  nawet po latach praktyki z Adwordsami ciężko samemu dotrzymać Googlowi tempa w zmianach. Dużo fajnych tricków jak bez sensu nie przepuszczać kasy na reklamę.  Z czystym sumieniem polecam.”

Małgorzata Rębkowska – saladbar.pl

 

“Zajęcia prowadzone  są w przejrzysty sposób, w bardzo koleżeńskiej  atmosferze, która  pomaga w zapamiętaniu na pozór trudnych zagadnień. Informacje zdobyte podczas szkolenia są bardzo przydatne i żałuje, że wcześniej nie zdecydowałem sie na szkolenie. Zaoszczędziło by mi to dużo pracy i znacznie ograniczyło koszty przedsięwzięcia.
polecam wszystkim”
Artur Janiszewski –www.ap.pl

Szkolenie prowadzone przez Ewę Chojecką to w 100% profesjonalna dawka wiedzy.  Zarówno pod względem organizacyjnym,  jak i merytorycznym szkolenie w pełni mnie usatysfakcjonowało. Jeśli ktoś rozważa bliższe zapoznanie się z tematem AdWords, nie może trafić lepiej. Dowie się tu nie tylko niezbędnych podstaw, ale i ciekawostek, które pomogą mu ominąć pułapki pozycjonowania i płatnej reklamy w Google. Serdecznie polecam profesjonalistom i początkującym!

Elżbieta Bartoszewska – www.controlfind.pl

“Przygotowuję się do uruchomienia własnego sklepu internetowego. Szukając rzetelnej wiedzy jak budować strategię marketingową za małe pieniądze, wybrałam szkolenie o e-marketingu i sprzedaż w internecie i nie zawiodłam się.
Dowiedziałam się wielu nowych rzeczy na temat e-marketingu ze szczególnym uwzględnieniem możliwości, jakie daje małym firmom Google. Pojęcia takie jak “pozycjonowanie”, “web usability”, “indeksowanie”, “słowa kluczowe” wypełniły się wreszcie treścią. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia, już zapisałam się na kolejne szkolenie, tym razem o AdWords.
Polecam  szkolenia “Internet Planet” wszystkim laikom i chcącym poszerzać swoje kompetencje. Dzięki dużej dawce ciekawych przykładów z doświadczenia prowadzącej, jest to na prawdę pasjonujace. ”

Maja Raczyńska – Kaczmarek
Www.sklepwkropki.pl

 

“Uczestniczyłam w szkoleniu e-marketing prowadzonym przez p. Ewę Chojecką.
Szkolenie bardzo dobrze przygotowane pod każdym względem – prezentacja zawiera przykłady praktyczne
omawianych zagadnień. Prowadząca jest otwarta na każde pytanie z sali, dokładnie omawia i wyjaśnia
wątpliwości. Szkolenie prowadzone w ciekawy sposób z jasnym przekazem informacji. Polecam!”

Ewa Opach

 

“Chciałabym podziękować za oba przeprowadzone przez Panią szkolenia, bo zarówno E-marketing jak i Google w Pigułce poprowadzone były na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, opatrzone dużą dawka cennych i praktycznych informacji oraz przydatnych wskazówek.   Pozytywnie zaskoczył mnie przystępny sposób w jaki potrafiła Pani podzielić się swoją cenną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, stwarzając luźną atmosferę sprzyjającą zadawaniu pytań i otwartej dyskusji na omawiane zagadnienia i zapytania uczestników.

Cieszę się że (choć początkowo zgłosiłam się na jeden) to jednak skorzystałam z obu szkoleń bo z każdego z nich wyniosłam mnóstwo użytecznej wiedzy oraz zaszczepioną chęć dalszego zgłębiania tajników SEM. Czuje że zdobyta wiedza to świetna inwestycja, którą niemal od razu można zacząć wykorzystywać w praktyce.”

Anna Pałyszka  www.iwostin.pl

 

Szkolenia u Ewy to prawdziwa przyjemność, zarówno dla tych którzy już liznęli e-marketingu oraz nowicjuszy.  Dają solidną wiedzę teoretyczną oraz przygotowują do samodzielnej praktyki. Ewa ma duże doświadczenie, którym dzieli się z dużym zaangażowaniem.

Katarzyna Szumańska – Kalisz

 

 

“Bardzo dziękuję za profesjonalnie przeprowadzone szkolenie z reklamy Google Adwords i optymalizacji SEO. Nie dość, że otrzymałam ogromną dawkę wiedzy to jeszcze było bardzo miło i przyjaźnie:)
Prezentacje przygotowane w sposób bardzo czytelny, dzięki czemu wszystkie trudne pojęcia nagle stały się niesamowicie łatwe. Dużo informacji, których nie znajdzie się w bezpłatnych szkoleniach oferowanych przez Google. Dużo praktycznej wiedzy, dużo przykładów, w których każdy mógł odnaleźć siebie i nauczyć się, czego należy unikać tworząc reklamę Adwords.
Jednym słowem naprawdę polecam- jeden dzień szkolenia a korzyści niezliczone:))”

Dominika Krawczyk
www.sklepintro.pl

 

Szkolenia, a uczestniczyłam w dwóch, przeprowadzone przez p. Ewę Chojecką bardzo mi się podobały. Usystematyzowały one część mojej wiedzy i dostarczyły dużą dawkę nowych dla mnie informacji, jak przygotować i przeprowadzić kampanię w internecie. Dużo praktycznej wiedzy podanej w przystępny sposób, zaś luźna atmosfera szkoleń, sprzyjała dokładniejszemu przyjrzeniu się pułapkom czyhającym przy samodzielnym przygotowywaniu kampanii reklamowych w sieci. Zdobyta wiedza, jak i materiały szkoleniowe, będą dla mnie, nieodzownym przewodnikiem do zaplanowania najbliższych działań przy pozycjonowaniu mojej strony. Serdecznie polecam.

Katarzyna Wieder  – fotografwww.paprochstudio.pl

 

Google w Pigułce = ogromna porcja wartościowej i praktycznej wiedzy. Doskonałe przygotowanie, najistotniejsze informacje wyselekcjonowane spośród ton materiałów oraz wyczerpujące odpowiedzi na pytania uczestników, świadczą o wysokiej wiedzy merytorycznej i doświadczeniu zawodowym Ewy Chojeckiej. Kameralne grupy i miła, koleżeńska atmosfera czynią szkolenie tym przyjemniejszym 🙂

Cieszę się, że mogłam wziąć udział w szkoleniu Google w Pigułce. Polecam wszystkim, którzy planują zacząć swoją przygodę z Adwords jak i tym, którzy chcieliby uporządkować dotychczasową wiedzę i umiejętności. Szkolenia z Internet-Planet to świetna inwestycja!

Magda Chmielewska 

 

Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniach przeprowadzonych przez Ewę Chojecką: “Google w pigułce” i “E-marketing”. Szkolenia były bardzo profesjonalne, szczegółowo omówiona tematyka, szkolenia przeprowadzone w miłej i koleżeńskiej atmosferze. Wszelkie moje pytania i wątpliwości dotyczące Google AdWords zostały rozwiane. Ze szkoleń wyniosłam wartościową wiedzę z zakresu marketingu oraz wielki zapał do rozwijania własnych kompetencji w tej branży. Po szkoleniu otrzymałam droga mailową obszerne materiały, które znacznie pomogły mi utrwalić wiedzę nabytą podczas szkolenia. Polecam szkolenia organizowane przez Ewę Chojecką, ja z pewnością wybiorę się na ponownie.

Sylwia Kaczmarska www.noclegiokecie.pl

 

“Szkolenie z zarządzania kampaniami Google AdWords polecam wszystkim prowadzących bądź zamierzającym prowadzić własne kampanie w Google. Prowadząca – Ewa skupia się na praktycznej stronie kampanii reklamowych i podpowiada jak najprościej dojść do celu. Duża ilość konkretnej wiedzy przekazana w przystępny sposób. Wszystko poparte wieloma przykładami z jej dużego doświadczenia w branży. Ciekawym pomysłem były ćwiczenia, które uczestnicy robili na podstawie własnych biznesów. Fajne miejsce szkolenia, luźna atmosfera i super kontakt prowadzącej ze słuchaczami. Ja już uruchomiłem swoją pierwszą kampanię reklamową i poszło gładko:)”

Michał Dąbrowski

sailingschool.pl

 

Pani Ewa Chojecka w ciągu kilku godzin szkolenia przekonała mnie w miły, cierpliwy i kompetentny sposób, że moja wiedza na temat AdWords, z której byłem bardzo dumny, pozostawia bardzo wiele do życzenia. Na szczęście przekazała mi część swojej wiedzy, dzięki czemu liczba kliknięć na naszej stronie zwiększyła się o 20% a jednocześnie koszty reklamowania się spadły dokładnie o połowę. Koszt szkolenia zwrócił się w ciągu dwóch miesięcy.

Grzegorz Lindenberg

www.rehabilis.eu

 

Szkolenie przeprowadzone przez Panią Ewę Chojecką dostarczyło mi wielu cennych informacji na temat e-marketingu i zachęciło do dalszego poszerzania wiedzy na ten temat. Szkolenie jest prowadzone w przystępny sposób, pozwalający zarówno laikom, jak i osobom zajmującym się na zawodowo prowadzeniem działalności w Internecie, uzyskać szereg interesujących informacji. W trakcie szkolenia panuje bardzo przyjazna atmosfera, co sprzyja swobodnemu zadawaniu pytań oraz szerszej dyskusji o konkretnych problemach. Gorąco polecam!

Katarzyna Frączak

 

“Dziękuję za bardzo wartościowe szkolenie z zakresu marketingu internetowego i Google. Mam nadzieję, że zdobyta wiedza powoli mi w skuteczny sposób wypromować moją firmę. Dzięki Ewie Chojeckiej, która wykazała się ogromną wiedzą, zaangażowaniem i profesjonalizmem moja znajomość z e-marketingiem i wujkiem Googlem już wkrótce zamieni się w wielką przyjaźń”

Joanna Seferyńska

www.nominel.pl

 

„Na szkolenie z zakresu Google Adwords i optymalizacji strony przyjechałem jako totalnie zielony, nieświadomy zagadnienia człowiek. Po jednym dniu mam już pełen obraz tematu, wiem w którą stronę  mam iść, znam wady i zalety różnych rozwiązań, zostałem też przeszkolony odnośnie pewnych technikaliów i sposobów. Bardzo istotną sprawą są też udostępnione materiały, które znakomicie przypominają detale ze szkolenia i odświeżają nabytą wiedzę. Zdecydowanie polecam.”

Wojciech Ślusarczyk – www.klimart.com.pl

 

“Jeszcze raz bardzo dziękuję za przekazanie potężnej dawki wiedzy… teraz mam roboty na tydzień 😉 Wszystko profesjonalnie, a materiał przekazany szybko, jasno i dokładnie. Sporo tych dodatkowych materiałów do samodzielnego studiowania! Gorąco polecam szkolenia Internet-Planet innym, tym bardziej, że ich koszt jest naprawdę konkurencyjny.”

Kajetan Kijanka, Studio M www.studio-m.pl  – Uczestnik szkolenia Google w Pigułce