Tworzymy skuteczne kampanie Adwords   Powierz reklamę w wyszukiwarce profesjonalistom!

 

Proponujemy pełną i profesjonalną obsługę kampanii reklamowych w Adwords. Planując i realizując kampanie reklamowe w Certyfikat Kwalifikowanego Specjalisty Google Adwords Ewa Chojeckawyszukiwarce skupiamy się na efektywności i dostarczeniu jak najlepszych wyników biznesowych naszym Klientom. Naszym celem nie jest wydanie budżetu reklamowego, ale wygenerowanie jak największego zwrotu z inwestycji. Kampanie prowadzą certyfikowani specjaliści Adwords posiadający wieloletnie doświadczenie oraz podejście pro-biznesowe. W zależności od wybranych celów kampanii optymalizujemy ją w ten sposób, aby przyniosła maksymalne efekty.

 

W ramach Google Adwords realizujemy następujące usługi:

  • reklama w wyszukiwarce Google to klasyczna forma reklamy (link sponsorowany / reklama tekstowa pojawia się powyżej Certyfikowany Partner Google Adwordslub obok naturalnych wyników wyszukiwania jeśli internauta szuka konkretnych produktów lub usług)
  • reklama w sieci reklamowej Google (największej sieci reklamowej w Polsce)  zapewnia dotarcie do ponad 96% polskich internautów. Reklamy w postaci tekstowej lub graficznej wyświetlane są zarówno w dużych portalach (onet.pl, gazeta.pl, Interia.pl) jak i tysiącach innych stron tematycznych , a także w  poczcie GMail czy na YouTube. Duże możliwości precyzyjnego kierowania reklam (słowa kluczowe, miejsca docelowe, zainteresowania) oraz pełna mierzalność sprawia, iż GDN (Google DIsplay Network) jest najbardziej efektywną formą reklamy typu Display.
  • reklamy wideo na YouTube (podbijająca rynek bardzo atrakcyjna cenowo reklama na największym portalu z treściami wideo)
  • Remarketing – polega na wyświetlaniu spersonalizowanej reklamy Internautom, którzy wcześniej odwiedzili naszą stronę www. Kampanie remarketingowe wyróżnia bardzo duża skuteczność niezależnie od celu kampanii (sprzedaż, budowanie świadomości marki itp.) ponieważ pozwalają dotrzeć do osób będących na ostatnim etapie procesu decyzyjnego.

 

Jeśli potrzebujesz natychmiastowych efektów w rozsądnej cenie – skorzystaj z reklamy Adwords!

Twoja firma nie korzystała jeszcze z Adwords? Nic straconego – zacznij kampanię Adwords teraz

Masz już kampanię, ale nie przynosi ona dobrych wyników?  Chcesz ją zoptymalizować, aby wreszcie przynosiła zwrot z inwestycji? Zobacz ofertę Audytu kampanii Adwords

 

Możesz nam zaufać – Jesteśmy profesjonalistami. Posiadamy Certyfikaty:

  • Kwalifikowany Specjalista Google Adwords
  • Partner Google Adwords

 

Dlaczego reklama w wyszukiwarce?

Reklama Google Adwords to dominująca obecnie forma promocji internetowej.  Swój sukces zawdzięcza takim cechom jak:

  • precyzyjne targetowanie (dotarcie do osób, które szukają Twoich produktów/usług)
  • opłata za efekt (opłata za przekierowania na stronę, a nie za wyświetlenia)
  • zasięg (dotarcie do ok 96% internautów)
  • zwrot z inwestycji

Sprawdź wszystkie zalety reklamy Adwords tutaj

Zobacz także: Jak działa Adwords?