Nasze praktyczne tutoriale (poradniki) to kompleksowe materiały edukacyjne dotyczące wybranych zagadnień z zakresu marketingu w internecie i w Google.

 

Kliknij wybrany tytuł i zapoznaj się ze szczegółami:

Tutorial „Reklama Google Adwords”

Tutorial „Optymalizacja SEO”

Tutorial „Google w Pigułce: reklama Adwords + optymalizacja SEO 

Tutorial „Skuteczny E-marketing”

 

Zalety tutoriali:

Kompleksowe (poruszają tematykę wszystkich bieżących zagadnień z wybranego tematu)

Aktualne (tutoriale powstały w marcu 2012 i będą na bieżąco uaktualniane, w odróżnieniu od publikacji papierowych, które często tracą ważność z chwilą wydania, gdyż rynek internetowy zmienia się praktycznie z dnia na dzień)

Praktyczne (nie teoretyzują omawianych zagadnień, a zwracają uwagę na praktyczne aspekty i umiejętności, które można od razu wykorzystać)

Przystępne (nie znajdziesz w nich długich bloków tekstu i ciężkich wielostronicowych opisów – większość wiedzy jest przekazana w graficzny i obrazowy sposób, abyś mógł lepiej i szybciej przyswoić wiedzę)

 

Marketing internetowy to podstawa strategii każdej nowoczesnej firmy. To właśnie w  internecie konsumenci szukają teraz produktów i usług. To tam toczy się dzisiaj walka o klienta.

Nowoczesne firmy mają świadomość jak ważna jest aktualna wiedza z dziedziny e-marketingu. Ta wiedza oraz know-how są podstawą efektywnej reklamy i promocji online. Nie wszystkim jednak starcza czasu, aby uczestniczyć w szkoleniach i regularnie dokształcać się na kursach.

Polecamy więc alternatywne rozwiązanie – komplet wiedzy zawartej w naszych materiałach szkoleniowych (tutorialach), które zostały opracowane z myślą o tych, którzy potrzebują cennej wiedzy, a nie maja czasu na studiowanie wielu podręczników czy uczęszczanie na kursy. Nasze poradniki są opracowane na wysokim poziomie merytorycznym, a dodatkowo stworzone w przystępnej formie dzięki której  przyswoisz wiedzę szybko i przyjemnie. Po lekturze od razu będziesz w stanie wykorzystać umiejętności w praktyce!

Nie zwlekaj – zamów cenne tutoriale już dzisiaj!