Pomagamy zrozumieć świat marketingu onlinemarketing_w_internecie

 

Nasze szkolenia to praktyczna, sprawdzona i skondensowana wiedza marketingowa podana w przystępny i przejrzysty sposób.

Nasza metoda opiera się na praktycznym modelu, w którym krok po kroku „na żywo” prezentujemy wszystkie zagadnienia i najlepsze wskazówki (best practice) w zakresie marketingu online. Nasze warsztaty to zarówno wiedza teoretyczna, jak i przede wszystkim PRAKTYKA. Uczestnicy mają okazję do samodzielnej pracy i wykonywania na bieżąco ćwiczeń na żywo. Pod okiem prowadzącego uczą się wdrażać zdobytą wiedzę i od razu stosować ją w praktyce.

Aktualne tematy szkoleń:

 

Reklama Google Adwords dla początkujących 

To praktyczne szkolenie podczas którego poznasz tajniki reklamy w wyszukiwarce i nauczysz się samodzielnie konfigurować oraz obsługiwać kampanie linków sponsorowanych w Google Adwords.

 

Kampania Google Adwords w sklepach internetowych krok po kroku 

To praktyczne szkolenie podczas którego pokażemy Ci krok po kroku wszystkie aspekty budowania efektywnych kampanii sprzedażowych w Google Adwords.

 

Kompleksowa reklama Google Adwords 360°

Szkolenie 2-dniowe pokazujące wszystkie aspekty budowania i optymalizacji skutecznych kampanii Adwords. Na warsztacie omawiane sa wszystkie aspekty i narzędzia Google Adwords; rekama w wyszukiwarce, reklama w sieci reklamowej GDN – Googe Display network), remarketing, reklama mobile, Gmail marketing, YouTube marketing

Google w Pigułce – Kompleksowy marketing w Google: reklama Google Adwords + SEO 

Na szkoleniu przekażemy informacje dotyczące kompleksowego marketingu w wyszukiwarce Google. Nasz unikatowy program typu Combo sprawi, że podczas zaledwie jednego dnia poznasz wyszukiwarkę w praktyce i „od środka” czyli dowiesz się działają zarówno płatne jak i bezpłatne metody promocji w Google.

SEO Friendly

Optymalizacja SEO w Pigułce – 4,5 godzinny intensywny warsztat na temat bezpiecznego pozycjonowania. Uczymy jak zwiększyć darmowy ruch z wyszukiwarki nie narażając się przy tym na kary od Google. Tylko bezpieczne techniki i gotowe do wdrożenia narzędzia.

 

Skuteczny Marketing internetowy (E-marketing i Ecommerce)

Na szkoleniu dowiesz się jak prowadzić marketing online, aby odnieść sukces. W trakcie szkolenia zobaczysz  jakie są najbardziej skuteczne metody promocji internetowej oraz co zrobić, aby przekształcić odwiedzających Twoją stronę internetową w klientów. Ta wiedza z pewnością pozwoli Ci na oszczędność czasu i pieniędzy przy realizowaniu kampanii promocyjnych online

Wszystkie nasze szkolenia mają formę warsztatów indywidualnych. Cena szkolenia jest uzależniona od programu, liczby uczestników, miejsca oraz materiałów dodatkowych. Prosimy o wysłanie zapytania. Skontaktujemy się w tym samym lub następnym dniu roboczym.

 

Zapytaj o szkolenie

 

 

 

 

 

 

 
Zostańmy partnerami

Zostańmy Parterami – Ty znasz się najlepiej na swojej branży i swoim biznesie, a my wiemy jak skutecznie go wypromować w internecie.
Razem możemy wiele.
Działając na zasadzie synergii możemy uzyskać ponadprzeciętne efekty.

 

Współpraca z firmą posiadająca status Google Partner - informacje