AUDYT SEO – Twoja strona przyjazna dla wyszukiwarek

Optymalizacja SEO ma obecnie kluczowe znaczenie w zwiększaniu ruchu na strony www z wyszukiwarki Google. Algorytm Google cały czas się zmienia i w ostatnim czasie przeszedł poważną ewolucję, a wręcz rewolucję. Kiedyś najważniejsze było  linkowanie, czyli to ile witryn posiadało odnośniki do Twojej strony. Obecnie NAJWAŻNIEJSZA jest optymalizacja SEO (Search Engine Optimisation), czyli to jak zbudowana jest strona pod kątem technicznym, nawigacji oraz treści (w stosunku do zaleceń Google).

Przeobrażania algorytmu Google w ostatnim czasie przedstawiają się następująco:   

Najważniejsze czynniki mające wpływ na widoczność w wyszukiwarkach

                                           KIEDYŚ                                                                                    DZIŚ

 

OBECNIE bez optymalizacji strona internetowa nie ma szans na dobre pozycje w Google. Jeśli posiadasz stronę, która nie jest zoptymalizowana pod wyszukiwarkę prawdopodobnie tracisz na rzecz konkurentów sporą część darmowego i bardzo wartościowego ruchu. Dlatego TAK WAŻNE jest prześwietlenie strony i wskazanie elementów, które blokują ją przed lepszą indeksacją i większą ekspozycją w Google.

Dzięki Darmowemu Audytowi SEO:

  • Poznasz 6 kluczowych czynników mających wpływ na indeksację Twojej strony oraz otrzymasz informacje i rekomendacje odnośnie najwazniejsze techniki SEOich poprawy
  • Zbudujesz serwis przyjazny wyszukiwarkom i użytkownikom
  • Zyskasz więcej darmowego ruchu i więcej klientów

Sprawdź co możesz zrobić, aby zwiększyć ilość odwiedzin z wyszukiwarki Google!

Dzięki audytowi SEO dowiesz się jaka jest kondycja Twojej strony internetowej, czy jest ona poprawna w odniesieniu do zaleceń Google. Otrzymasz informacje o najważniejszych elementach, które wpływają na indeksację Twojej strony  w wyszukiwarce.

Każda strona www jest inna, dlatego każdy audyt tworzymy indywidualnie. Przedstawione w raporcie sugestie nie są ogólnymi wskazówkami, lecz dotyczą konkretnej strony i są zindywidualizowane w zależności od problemów wykrytych na stronie.

 

Sprawdź także Kompleksowy Audyt SEO Friendly